יוגה בעירום: סדרת תמונות בלתי נשכחת

סדרת תמונות יפהפיות שהועלתה לאינסטגרם תפסה את תשומת לבם של הגולשים. כל התמונות בשחור-לבן הן של אישה אנונימית בת 25 שעושה יוגה, בעירום.

 

כל התמונות שלה הן בטוב טעם ולמרות שהמצולמת לא לובשת בהן דבר, תוכלו לפתוח אותן על המחשב בעבודה שלכם. הסיבה: האיברים האינטימיים מוצנעים לחלוטין.

בכיתוב הנלווה לסדרת התמונות מספרת המצולמת שהיא מתרגלת יוגה במשך שנים, אבל רק בשנה האחרונה עברה לתרגול ברמה היומיומית. כעת, בסיועו של בן זוגה, היא מצלמת את עצמה עושה יוגה בתנוחות שונות בדירתה, ומעלה את התמונות לחשבון האינסטגרם החדש שלה שנוצר לפני חודש וחצי בלבד וכבר סחף אחריו 90,000 עוקבים.  

 

"הכל קרה כל כך מהר", היא כתבה שם, "זה קצת מפחיד, אבל זה גם משמח שאתם מבינים את האמנות שלי ולוקחים אותה בדרך הנכונה. תודה על כל התמיכה".

 

 

 

 

 

 

בראיון ל"ניו יורק מגזין" סיפרה הצעירה כי תמונות היוגה בעירום שלה הן דרך לבטא את עצמה ולסייע לעצמה להתגבר על חוסר הביטחון שהיא חשה בנוגע לגוף שלה. בנוסף, היא מקווה שהתמונות יעניקו השראה לאחרים למצוא אמון בעצמם ובגופם.

 

"הבעיה הכי גדולה שלי בעבר הייתה שכל הזמן ראיתי פגמים בגוף שלי שלא אפשרו לי לאהוב את עצמי. מסתבר שאיך שאת באמת נראית זה לא ממש משנה – כל אחת יכולה למצוא בעצמה פגמים אם היא רק תחפש אותם ולשנוא את עצמך זה הכי קל בעולם.

 

עם התמונות האלה אני רוצה לעורר השראה באנשים להבין שכולם יפים ומסוגלים לעשות דברים מדהימים עם הגוף שלהם… יוגה עזרה לי לקבל את הגוף שלי בדיוק כפי שהוא. כיום אנשים מקבלים בקלות מושג שקרי לגבי המושג יופי ולגבי עירום כי הוא מוצג בעיקר בצורה מינית ועמוסת ריטוש".

 

 

 

 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה