בן הזוג שלי קילל אותי, היכה אותי ואנס אותי

הקומיקאית האמריקאית בת' סטלינג חשפה אתמול באמצעות חשבון האינסטגרם שלה כי היא עברה אונס, התעללות פיזית ומילולית על ידי בן זוגה לשעבר.

 

עוד באון לייף:

 

סטלינג שהוציאה השנה אלבום סטנד-אפ בשם "פשוט בת'" פרסמה פוסט ארוך בו היא מתארת מערכת יחסים מתעללת עם מי שהיה בן זוגה האחרון. שמו של האקס לא מצוין בפוסט.

 

 

הנה הפוסט המתורגם:

אותה אחת מצולמת בכל התמונות האלה (אני). היתה לי שנה מדהימה וכולכם יכולתם לראות את רגעי השיא שלה כאן, אז התמונות האלה הן דבר יחסית נדיר לחלוק אבל לא מדובר בבעיה נדירה. ייתכן שזה נראה קצת תלוש אבל תמשיכו הלאה…יש פואנטה בסוף. ישנן סיבות רבות לא לספר לעולם שעברת התעללות, פחד היא העיקרית שבהן.  פחד ממה אנשים יחשבו, פחד להיראות חלשה או לא מקצועית. כשנפרדתי מהאקס שלי בקיץ האחרון, זה לא היה בגלל שאני לא אוהבת אותו יותר אלא בדיוק בגלל זה. ואני בהחלט חזרתי לזרועותיו שוב ושוב ופניתי אליו בדברים שלא הייתי צריכה לפנות אליו אבל אין "דרך נכונה" להתמודד עם זה. כאשר חברים שואלים אותי למה נפרדנו אין דרך קלה או נוחה לענות להם. לספר להם שהאיש התעלל בך לא נראה כמו הדבר הכי מתאים באמצע מופע סטנד-אפ, מסיבה או אירוע. זה מביך. זה גורם לי להרגיש טיפשה. לאחר שעברתי התעללות מילולית, פיזית ומינית המשכתי לצאת איתו במשך חודשיים נוספים. זה לא פשוט. אחרי שנפרדתי ממנו, הוא אמר לי, "אתה מאוד פתוחה וכנה בסטנד-אפ שלך, אני רק אני מבקש ממך לחשוב פעמיים לפני שאת מדברת על האקס שלך, כי כולם יודעים על מי את מדברת" ואני צייתי. כתבתי בדיחות מעורפלות… שנינו גרים בלוס אנג'לס ולא רציתי לפגוע בו, לפתוח במלחמה, לזרוק האשמות, לא רציתי שהחברים שלו או המשפחה שלו תטריד אותי. העדפתי להמשיך הלאה ולשכוח כי לא הבנתי. לא הבנתי שלמרות שאני לא מעוניינת בנקמה ואין לי רצון לפגוע בו עכשיו, זה לא בריא לשמור את זה בפנים. הסטנד-אפ שלי לקוח ישירות מהחיים שלי ומושפע מהם. זאת הפרנסה שלי, זאת העבודה שלי", כתבה. "האישי שלי בא לידי ביטוי במקצועי שלי. זה תמיד היה כך… אז עכשיו אני אאפשר לזה להיות חלק מהסיפור שלי". זה כמובן לא הסיפור היחיד שלי, בבקשה מכם אל תתנו לו להיות, אל תשימו עליו את כל הפוקוס. אם אתם גרים בלוס אנג'לס, סביר להניח שכבר התחלתם לשמוע בדיחות שלי על הנושא ואני מבקשת מכם שיהיה לכם את האומץ להקשיב ולקבל את זה כי אני עצמי ממש מנסה. מאז שאני מעלה את זה  על הבמה הזו, נשים רבות מגיעות אליי אחרי הופעות ומבקשות ממני להמשיך לעשות את זה. גברים מצדם מראים סולידריות. האקסית של החבר לשעבר נגשה אליי ושיתפה אותי שגם היא חוותה קשר דומה עם הבחור. אחר כך הגיעו עוד ועוד גברים ונשים ששיתפו אותי בדברים שעשו להם…

 

 

 

 מאז החשיפה, סטלינג זוכה לתמיכה רבה בטוויטר בקרב חבריה מתעשיית הבידור:

תגובות (0)
הוסף תגובה