האושיה: עדן אברג'יל

איפה את עובדת באמת? ברשת חנויות מותגים כמו קסטרו אדידס וכו?.

כמה זמן ביום את בפייסבוק? בהתחלה הייתי המון בפייסבוק, מעל 5 שעות ביום. עכשיו קצת פחות כי יש לי המון עיסוקים אבל בין לבין אני נכנסת להציץ מהאייפון.

האישה שהכי שווה לעקוב אחריה? בוודאי שזאת אני.

תגובה שהכי עיצבנה אותך? של הצל שחושב שהוא איזה סלב שיכול להרוס לי את הקריירה. לא ילך לו… הוא לא מוכר כמוני, הוציא כמה שירים רדודים ותפס תחת עלי, מחפש להתפרסם על חשבוני כי מזמן לא שמעו עליו.

אם יחסמו לך את הפרופיל לצמיתות? לא יכולים לחסום לי אף פעם את הפרופיל. אני בקשר טוב עם ההנהלה… שינסו, הם לא יצליחו.

הדבר הכי טוב שהרשתות החברתיות הביאו לעולם? זה הפייסבוק. הוא הכי מעניין פה. זה האתר הכי מצליח בעולם ושום רשת חברתית לא משתווה אליו.

הדבר הכי רע שרשתות חברתיות הביאו לעולם? את כל עלובי הנפש שחושבים שהם יכולים לרדת עלי ולקלל אותי. אף אחד לא יכול להתעסק איתי, יש לי קשרים בכל העולם.

בעייני הפייסבוק הוא: מקום שאפשר לעשות בו הכל: להביע דעות וממש לכתוב מה שעל הלב. הוא לא רק נועד לסטטוסים ולתמונות אלה גם כמו יומן רק לא אישי, משתפים מה שעולה בראש מול כל העולם.

הסטטוס הכי מוצלח שלי: הסרטון עם היום טוב.

אני אעשה לך אנפרנד אם: למי ששולח לי שיחה בפייסבוק בלי סוף או מציף אותי בהודעות. זה קורה לי המון שאנשים שאני בכלל לא מכירה שולחים שיחות קוליות בלי סוף ואני כל שניה לוחצת על 'התעלם' עד שזה עובר גבול ואני חוסמת וסלמאת.

האושיהפייסבוקרשתות חברתיות