מלכת היופי מור ממן חוזרת לרגע שבו חייה התהפכו

"זאת הייתה הפעם הראשונה שבה איפרו אותי, עשו לי סטיילינג וסידרו לי את השיער כמו בהפקה רצינית", מספרת מלכת היופי מור ממן על הרגע אליו היא חוזרת – תמונה שצולמה עבור בוק בת המצווה שלה, לפני כשמונה שנים. "זה הרגע הראשון שבו יכולתי להביע את עצמי ככה. ובאמת, התייחסתי לזה ממש כמו קמפיין. נורא התרגשתי מהמעמד, אני אזכור אותו לנצח". עם זאת, התמונה הזו לא מסמלת רק את הסיפתח לקריירת דוגמנות ענפה, אלא גם את הרגע בו הבינה ממן הצעירה שהיא חייבת לקחת את עצמה בידיים כדי שנות את מסלול חייה.

 

 

"הייתי אז 30 קילו יותר", היא מספרת. "העניין עם המשקל תמיד הפריע לי, במיוחד בגיל הזה, כשיש תמיד הערות מסביב". "מאותו רגע של הבוק הזה, הבנתי שאני חייבת לרדת במשקל ולעשות עם עצמי משהו".

 

מאז חגיגות בת המצווה בגן אירועים בבאר שבע, נכנסה ממן (20) למשטר אימונים ותזונה, שכלל גם הליכה מדי בוקר, תרגילי בטן ובאופן כללי דאגה להוציא אנרגיות לאורך כל היום. הנחישות שלה, יחד עם תמיכת הוריה, השתלמו ולפני כשנה זכתה בתחרות מלכת היופי של ישראל. מאז כבר התרגלה להפקות צילום מקצועיות עם ספר, מאפרת וסטייליסטית.

 

"נרשמתי לתחרות, ועברתי כל כך הרבה מיונים, וכל כך הרבה בנות שהיו שם, וכולן יפות וגבוהות וחכמות – הייתי צריכה להראות מי אני באמת בזמן כל כך קצר. דוגמנית ומלכת יופי צריכה להוות דוגמה – והרגשתי שאני כן מהווה דוגמה. אנשים מפעם זוכרים אותי כילדה שמנמונת ורוצים לדעת איך ומה עשיתי – וזה כיף", היא משתפת.

 

ממן מקפידה לשמור על הרגלי התזונה החדשים שלה, למרות חיבתה לסוכרים ופחמימות. גם בזמן שירותה הצבאי במוזיאון חיל האוויר בחצרים, היא דואגת להתאמן ולאזן את התפריט שלה. בימים אלה היא מתכננת את חייה ואת ביתה החדש עם בן זוגה אריאל, בנתיבות. "אני אוהבת את השינוי שעברתי כי אני מרגישה יותר טוב", היא אומרת לסיום, "גם הבריאות יותר טובה, וגם בחיצוניות".

 

סטיילינג: גאלה רחמילביץ'. בגדים: טלי אימבר

 

המאפרת יעל יעקבי מסבירה כיצד איפרה את מור ממן:

"טוב נו, לאפר את מור ממן זו חוכמה קטנה מאוד. מדובר בבחורה שעצם הטייטל שלה מעיד על יופיה, אז מה יותר מזה?

 

דווקא במקרים כאלה, וגם במקרים של עור צעיר מאד, המונח "LESS IS MORE" הוא נר לרגליי. על העור הנחתי לה BB CREAM קליל ולחותי בעל גימור חי. מסביב לעיניים בהנחה עדינה ומרפרפת הנחתי צללית ברונזה עדינה, ללא גבולות ברורים. את הריסים הדגשתי במסקרה מעבה, לאחר שהסרתי היטב את החומר העודף, ואת הגבות הנהדרות והדרמטיות שממסגרות לה את הפנים רק הצמדתי היטב למקומן באמצעות ספריי לשיער.

 

הצללה  קלה של ברונזר בעצמות הלחיים הנהדרות, קצת סומק כתמתם בתפוחי הלחיים,נגיעה מאוד קלילה של לחות אפרסקית בשפתיים וקיבלנו מראה זוהר ומאד מאד קליל ולא מתאמץ, בדיוק כפי שמתאים לאשה צעירה בגילה"