הריח שהולך ללוות אותך בחורף הקרוב

סדרת הניקוי של ניוטרוג'ינה, בניחוח אשכולית ורודה, מתאימה לעור מעורב עד שמן. התרחיצים מאזנים את רמת השומן בעור, ומותירים ניחוח של אשכולית ורודה. ג'ונסון אנד ג'ונסון פיתחה את הנוסחה הייחודית בטכנולוגיית מיקרו קליר© בשילוב חומצה סיליצילית שחודרת אל תוך הנקבוביות, מנקה אותן לעומק ומסייעת בהעלמת פגמי עור ופצעונים.

 

הסדרה מועשרת ב-100% תמציות טבעיות של ויטמין C ומשלבת ניקיון ותחושת רעננות עם חדשנות. הסדרה מכילה 4 תכשירים:

 

1. ג'ל לניקוי יומי  תרחיץ במרקם ג'ל עם טכנולוגיית המיקרו קליר© העוצמתית, המנקה את העור לעומק ומסייעת בהעלמת פגמי עור, פצעונים וראשים שחורים. מנקה את העור בעדינות, מבלי לגרום לייבוש יתר ומותיר ניחוח רענן של אשכולית ורודה.

תכולה: 200 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 96.10 ?

2. קרם ניקוי יומי – תרחיץ במרקם קרם עדין המועשר בטכנולוגיית המיקרו קליר© העוצמתית, המנקה לעומק, מסירה לכלוך ושומן, על מנת לסייע בהעלמת פגמי העור ופצעונים. המרקם הקרמי מנקה בעדינות את העור מבלי לגרום לייבוש ייתר. מותיר תחושת רעננות ממריצה, בניחוח של אשכולית ורודה.
תכולה: 150 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 96.10 ?

3. תרחיץ גרגרים – מועשר בטכנולוגיית מיקרו קליר© העוצמתית וגרגירים לניקוי עמוק המונעים את חסימת הנקבוביות ומסייעים בהעלמת פגמי עור. הג'ל מרענן ומטהר את העור בעדינות, מבלי לגרום לייבוש יתר. בתוספת ניחוח אשכולית ורודה לרעננות ממריצה.
תכולה: 150 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 96.10 ?

4. תחליב לחות יומי – קרם לחות לפנים לשימוש יומי מועשר בטכנולוגיית מיקרו קליר©, אשר אינו סותם את הנקבוביות ומסייע בהעלמת פגמי עור ופצעונים. הקרם בעל ניחוח מרענן המשאיר את העור נקי, יפה ובריא. נוסחה נטולת שומן בניחוח אשכולית ורודה.
תכולה: 50 מ"ל

מחיר מומלץ לצרכן: 96.10 ?

* ניתן להשיג בכל רשתות הפארם

תגובות (0)
הוסף תגובה