החזיה שתעניק לך מוטיבציה להתעמל

לאחרונה, ובעיקר מאז שטריני וסוזנה פרצו לעולמנו, כולנו כבר הפנמנו שיש סיכוי סביר שאנחנו לא לובשות את החזייה המתאימה לנו. למעשה, הנתונים מראים ש-70 אחוז מהנשים קונות חזיות לא במידה שלהן. ואם חשבתן לרגע שהמחיר של חזייה לא מתאימה הוא בסך הכל מראה קצת נפול, כדאי שתראו את הנתון הבא: חזייה לא נוחה עלולה להשפיע על אפקטיביות האימון שלך. כן, זה אומר שאם הכתפיות לוחצות לך או החזה קופץ לך, האימון שלך יכול להיות הרבה פחות מוצלח.

 

עוד באון לייף: 

 

בדיוק בגלל זה, חברת OMsignal, שמתמחה בפתרונות לייף סטייל, השיקה לאחרונה אתOMbra– חזיית ספורט חכמה שנוצרה על ידי מדענים ושתהפוך את הריצה שלך לחוויה אחרת לגמרי.

 

 

החזיה עצמה עשויה מבד נוח, נושם, שמתאים את עצמו לעור ומעניק תמיכה טובה. בנוסף, אל החזיה מחוברת קופסה שחורה קטנה (שלא מפריעה לנוחות, על פי הנסייניות) העוקבת אחרי הנשימות שלך, מודדת את שריפת הקלוריות ואת קצב הדופק וכן מדדים נוספים. כל אלו עוברים אוטומטית גם לאפליקציה של החברה, שמחשבת גם את המרחק במקרה שאת רצה/הולכת ואת קצב ההתקדמות שלך מאימון לאימון. בעלי החברה טוענים שכל המדדים האלו יעניקו לך מוטיבציה לדבוק בשגרת האימונים (למרות שהיא עדיין לא מקימה אותך מהמיטה או מכינה לך אספרסו) ולהפוך את האימונים ליעילים יותר.

המחיר לתענוג הזה עומד כרגע על 149 דולר (כ-585 שקל), אבל אולי מדובר בסכום ששווה להשקיע אותו, במיוחד במקרה ואתן מתעמלות באופן קבוע.

 

מעבר לכך שמדובר בהמצאה שיכולה להפוך את החיים שלנו לקצת יותר נוחים, היא מהווה אישור נוסף לכך שספורט הוא כבר מזמן לא רק עניין גברי וכי גם נשים זקוקות לגאדג'טים ולעזרים שיהפכו את שגרת האימונים שלהן לטובה ונוחה יותר. וכמובן שבניגוד למה שהרבה חברות אחרות חושבות, זה מצריך קצת יותר מאשר השקה של טייץ ורוד או נעליים נוצצות.    

 

תגובות (0)
הוסף תגובה