הבשמים הכי חמים לחורף 2016

My Burberry EDT של BURBERRY 
הניחוח החדש של חברת BURBERRY מתאים לחורף כמו כפפה ליד ביום קריר. הניחוח מוגדר על ידי החברה כ"קוקטייל פרחוני אחד גדול" ויש בו ורד, ברגמוט, פוצ'ולי, גרניום ועוד, בדיוק מה שצריך אחרי הגשם. " ברברי לוכד את הניחוח של אחרי הגשם בלונדון", כך מתארים את הבושם באתר של דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, ואם זו לא הזמנה לחורף – מה כן?
 
 
GOLD של Michael Kors
בושם של מעצב האופנה האמריקאי, שהוא בעצם סדרה של שלושה בשמים (ומוצרי טיפוח נלווים). גולד זהב לבן, גולד זהב ורוד וגולד זהב צהוב. כל ניחוח שונה ומלבד היותו יוקרתי, הזהב הצהוב הכי חורפי, מרשים ועמוק. 
 
 
DECADENCE של Marc Jacobs
בושם נוסף של מעצב אופנה יוקרתי, הפעם גם עיצוב הבקבוק – הנראה כמו אחד מתיקי היד האייקונים של מארק ג'ייקובס – מזכיר את הקשר ההדוק לעולם האופנה. הניחוח הסקסי, של אירוס, ורד וענבר, חורפי ועמוק, ועם זאת לא מכביד. "ניחוח חצוף", מגדירים זאת במותג ולא טועים. 
 
ניתן להשיג בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון
 
 
Eisenberg J'Ose לאישה
בושם חורפי בניחוחות מורכבים הכוללים תבלינים ארומטיים, לבנדר, קפה, יסמין, מנטה, לימון, מאסק, פטצ'ולי, ענבר ועוד רבדים של ריחות דרמטיים ומתוחכמים. המותג אייזנברג פריז נוסד בשנת 2000 על ידי ג'וזה אייזנברג. הבשמים נמכרים בארץ בלעדית דבדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון, לצד מוצרי טיפוח נוספים מבית המותג היוקרתי. 
 
Eisenberg J'Ose לגבר
הגרסה הגברית לבושם החורפי מבית אייזנברג ג'וזה הצרפתי. "ניחוח לגברים אמיצים. לימון, מנטה, קפה, מוקה, לבנדר, פטצ'ולי, ענבר וגם חציר", מונה רשימת הניחוחות על הבקבוק המסוקס. הבושם נמכר בארץ בלעדית בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון
 
 
 
COCO MADEMOISELLE של שאנל
אי אפשר לסיים רשימה של בשמים חורפיים נכונים בלי משהו מבית האופנה שאנל. הבושם COCO MADEMOISELLE הוא בעל ניחוח מעושן ומתקתק, שזה בדיוק מה שצריך בחורף. הוא כמובן מיועד לנשים חזקות ובטוחות בעצמן, אלא מה?
 
ניתן להשיג בדיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון
 
 
לבשמים נוספים באתר דיוטי פרי ג'יימס ריצ'רדסון >>
תגובות (0)
הוסף תגובה