אנג'לינה ג'ולי אימצה ילד נוסף?

אנג'י עושה את זה שוב. על פי הדיווחים מאתרים בחו"ל, אנג'לינה ג'ולי הרחיבה את החמולה המשפחתית בילד נוסף. אלואי שאון מקומבודיה הוא בן המזל שנבחר להיות הילד השביעי של המשפחה המפורסמת והיפה בעולם, שכוללת את מדוקס, פאקס וזהרה המאומצים וכן את ילדיה הביולוגיים של ג'ולי יחד עם השחקן בראד פיט, שיילו והתאומים ויויאן ונוקס.

 

עוד באון לייף:

 

לדברי הדיווחים ב-SUN, הילד אומץ אחרי שזוהרה ושיילו התיידדו עם אחיו ואחיותיו, 12 במספר, במהלך שהייה בקומבודיה לצורך צילומי הסרט החדש אותו מביימת ג'ולי, First They Killed My Father.

 

ג'ולי הזדעזעה מתנאי המחייה הנוראיים של המשפחה, עד שמיד החליטה גם לקחת אותה תחת חסותה וגם לאמץ את בנם הקטן. אחת מבנות המשפחה, לידה בת ה-16, סיפרה ש"שיילו, זוהרה והמשפחה שלהן הם אנשים מאוד טובים ונחמדים". עוד סיפרה כי הם מיודדים עם המשפחה במשך די הרבה זמן וכי הם ממנים אותם, קונים להם מתנות ולוקחים אותם לטיולים יחד איתם.  

 

 

על פי הדיווחים ג'ולי בחרה שלא לספר לפיט על האימוץ אלא לאחר המעשה, כי ככל הנראה לא היה מרוצה מכך ואולי אף היה מסרב לאימוץ בתוקף. כעת עדיין לא ברור מה תהיה התגובה של פיט לעניין – בכל זאת, זה לא כמו שאנחנו קונות ספה חדשה מבלי להתייעץ על כך קודם עם בן הזוג – אבל אולי במשפחה שבה חדרים בבית וכסף לא מהווים בעיה, ילד מאומץ נוסף זה באמת לא עניין כזה גדול ואפילו די מתבקש. בייחוד לאור בעובדה שהבעל כבר אמר בעבר שהוא מעוניין במספר ילדים כב"קבוצת כדורגל", ומאחר וג'ולי כבר לא יכולה ללדת, בגלל כריתת השחלות והחצוצרות שעברה.

 

עם זאת, יש כבר קולות הטוענים שעם כל הרגישות של ג'ולי כלפי מדינות העולם השלישי, בסופו של דבר היא מתנהגת בהן כאחרונות הקולניאליסטיות, שלוקחת כל מה – ומי – שהיא מעוניינת בו, או שמצא חן בעיני הילדים שלה. כך או כך, וכמובן במקרה שהדיווחים אכן צודקים, אין ספק שעוד ילד ניצל מחיי עוני ועתיד עגום, ואולי על זה צריך לומר דיינו.

תגובות (0)
הוסף תגובה