הדוגמנית בלי הרגליים שמדגמנת הלבשה תחתונה

המוטו של קניה סיזר הוא "אין רגליים, אין גבולות" והיא מתכוונת לזה, לכל מילה. הדוגמנית היפה והנכה בת ה-23 שמרוויחה למעלה מ-1000$ ליום צילומים היא הפנים החדשות של חברת ההלבשה התחתונה PantyPop. כבר שנים שהיא הולכת נגד הנורמות החברתיות של המונח יופי וטוענת בתוקף ששום דבר לא יפריע לה לחיות את החיים שהיא רוצה לחיות ולהגשים את החלומות שלה.

 

עוד באון לייף:

 

סיזר נולדה ללא רגליים ובגיל שבוע ימים בלבד ננטשה על מדרגות מקדש בודהיסטי בתאילנד. 5 שנים מאוחר יותר היא אומצה על ידי זוג הורים מפורטלנד, אורגון. בגיל 15 היא החלה לדגמן עבור מספר מותגי ספורט, ביניהם בילבונג ונייקי. מאוחר יותר גילתה את עולם ההלבשה התחתונה ועברה לדגמן תחתונים וחזיות. כעת, כאמור, היא הפרזנטורית של PantyPop, חברה שמייצרת תחתונים מיוחדים לימי המחזור שמבטיחים להחזיק את הפד במקומו ללא תזוזה, לשליטה מרבית בסדר היום, גם בזמן מחזור.

 

 

 

בסדרת צילומים מדהימה סירס מבצעת שורה של פעילויות יומיומיות רגילות – צחצוח שיניים, קריאת ספר, ומנמנם ומראה שעם הלבוש הנכון אפשר לבצע כל פעולה. הקמפיין בניצוחו של הצלם רוברט פאריש, מדגיש כמובן את התחתונים אולם בלתי אפשרי להתעלם מהאישה עצמה שמישירה מבט לא מתנצל למצלמה. "אני שונה וזה סקסי, אני לא צריכה רגליים כדי להרגיש סקסית … אני אוהב להראות לאנשים סוגים שונים של יופי". על התמונות שלה עם תחתוני תחרה ומבט מפתה אומרת סירס כי הן "מראות את הכוח שלי".

 

 

הדוגמנית מתיישבת היטב עם המסר שמנסים להעביר בחברה: "לא משנה עם איזה אתגר את נאלצת להתמודד כרגע- מלקבל מחזור ברגע הכי לא מתאים בעולם ועד לחיות את חייך עם שונות פיזית- את יכולה לשלוט ביום שלך, עם הרבה אומץ, הומור וביטחון", אומרת מייסד PantyProp קריסטל אטיין. התחתונים, למקרה שתהיתן, עולים 28-32$ ליחידה.

 

 

מחוץ לדוגמנות, קניה מספרת שהיא לא מתאפרת בכלל ומעדיפה את המראה טבעי."כשאני על סט צילומים, זה נחמד שמאפרים אותי אבל בגדול אני מרגישה יפה עם איפור ובלעדיו. אני חושבת שלכל הנשים, באופן כללי, יש בעיות דימוי גוף וקבלה עצמית. אם היינו יכולות לראות את האיכויות שלנו ולא רק להסתכל על עצמנו באופן שלילי ולתת למראה החיצוני להגדיר אותנו, היינו יכולות לעשות כל דבר".

 

 

 

סיזר רוב הזמן כלל לא משתמשת בכיסא גלגלים ומעדיפה להתנייד על סקייטבורד או ללכת על ידיה. היא חובבת סקי, גלישה, כדורסל וסקייטבורד ועוסקת כבר שנים בספורט אתגרי. באולימפיאדת החורף לנכים דרום קוריאה 2018, היא מקווה לייצג את ארה"ב בענף המונו-סקי. דוגמנית, לעומת זאת, היא ממש לא התכוונה להיות, אבל "זה פשוט קרה" לה."אני אוהבת להביע את עצמי בכל מיני דרכים שלפעמים מפתיעות אנשים. זו פשוט מי שאני. בכל מקרה, אני מקווה להמשיך לדגמן כל עוד אני מתאמנת לאולימפיאדה". כשהיא לא מתאמנת או מדגמנת, היא כותבת ספר על המסע האמיץ שלה מילדה יתומה לדוגמנית.

 

 

מעבר לעוקבים הרבים שיש לה באינסטגרם, המעריץ הכי גדול שלה הוא בן זוגה בחודש האחרון, ברייאן ווטרס. "בריאן מדהים. הוא מאוד תומך של מה שאני עושה," היא מספרת., "לאחרונה הוא ראה אותי מדגמנת ואמר לי שהוא חושב שזה יפהפה ומיוחד".

 

תגובות (0)
הוסף תגובה