אם למתבגרת במכתב פתוח בפייסבוק

אמהות שמגנות על הבנות שלהן ובמקביל מעבירות מסר חשוב על קבלת הגוף ראויות להערכה רבה. כזו בדיוק היא מייגן נאראמור שכתבה מכתב פתוח בפייסבוק לנציגת מכירות של רשת דילארד באחד מהקניונים בקנזס לאחר שהיא ובתה, לקס, הלכו לחנות כדי לחפש שמלה לריקוד הרשמי. מייגן הוסיפה למכתב עם תמונה של הבת שלה שנראית מדהים בשמלה אדומה עד הרצפה.

 

גברת נציגת מכירות יקרה בסניף דילארד ב-Towne East Mall,

זו הבת המתבגרת שלי שרצתה לנסות שמלות לכבוד נשף סיום התיכון הקרוב. הצעתי לה את השמלה הזו והיא אמרה לי שזה לא הסגנון שלה, אבל הסכימה לנסות אותה בשבילי. אמרתי לה כמה היא נראית בוגרת בשמלה הזו והיא חייכה ואמרה לי שלדעתה היא גורמת לה להיראות זקנה מדי אבל היא בכל זאת נתנה לי לצלם אותה. בדיוק ברגע הזה את נכנסת בינינו, ניגשת לבת שלי ואמרת לה שאם היא רוצה ללבוש את השמלה  הזאת, היא חייבת ללבוש מחטב מתחתיה.

 

הוריתי לבת שלי להיכנס לתא ההלבשה להוריד את השמלה ואמרתי לך שהיא הייתה בסדר גמור גם ללא מחטב. את המשכת להתווכח איתי. עזבנו אחרי זמן קצר. הלוואי שהייתי אומרת לך וכמה לומר להן שהן זקוקות למשהו חיצוני שיהפוך אותן למושלמות מסב להן נזק. ילדות בכל הגילאים, הצורות והגדלים הן מושלמות כי ככה אלוהים ברא אותן. אם הן מרגישות טוב בשמלה, זה כל מה שמשנה. הבת שלי נערה גבוהה, פעילה, שוחה, רוקדת ועושה יוגה. היא בכושר. היא יפה. היא לא צריכה אותך כדי שתגידי לה שהיא לא מושלמת. אני מקווה שאנשים ישתפו את הפוסט הזה והוא איכשהו יגיע אלייך כדי שלא תאמרי דבר כזה לשום ילדה יותר לעולם. את אף פעם לא יודעת כמה מחשבות שליליות או חיוביות יש להן בכל מקרה על עצמן.

 

שלך בכנות,

אמא של ילדה יפה

 

 

הפוסט המרגש זכה ליותר מ-290,000 לייקים וליותר מ-48,000 שיתופים בפחות משבוע ימים. "הילדה שלך יפה והגברת הזו היא חלק מבעיה חברתית," כתב אחד המגיבים. אנחנו לא יכולות להסכים יותר.

תגובות (0)
הוסף תגובה