המתכון להצלחה: קלטת סקס

את התואר "הסיפור המיותר ביותר של התקופה האחרונה" יכולה לנכס לעצמה הגברת קלואי קרדשיאן, שבישרה לאומה האמריקנית העוקבת אחריה באדיקות כי גם לה יש קלטת סקס. וואו. באמת וואו. מה שהיה מביך עוד יותר בכל הסיפור הזה הוא שקים, האחות הגדולה והדוצ'ה של המשפחה, קפצה אל התקשורת כמובן, ובתגובה זעמה על אחותה ש"העתיקה" ממנה קטעים מקלטת הסקס המיתולוגית. הו, האימה. מאז הריב בין קריסטל לאלקסיס ב"שושלת" לא נראה ריב שכזה על – ובכן – קלטת מין. האמת היא כי מיד כשקראתי את ההודעה רצתי לגליל הטישיו הקרוב ביותר אליי ומחיתי את הדמעות. מהתרגשות, אלא מה? תאמינו לי שרציתי לשבת ולכתוב בדף הפייסבוק של קלואי קרדשיאן תודה בשמי ובשם חבריי הגברים שלא ראו מעולם אישה באקט מיני, והיו זקוקים נואשות לקלטות של הקרדשיאניות על מנת להבין במה מדובר.

 

עוד באון לייף: 

פמלה אנדרסון חושפת: עברתי אונס קבוצתי בתיכון

קים קרדשיאן חושפת את האמת על הריון

מגזין פלייבוי יפסיק לפרסם תמונות עירום של נשים 

 

מצחיק ואולי עצוב, שבעידן התרבותי של ימינו כוכבים מוצאים את "קלטות הסקס" כדרך לגיטימית להתפרסם, ואם הם כבר מפורסמים, אז "הדלפת" קלטת סקס ב"אופס- טעות" היא זו שמקפיצה אותם שוב אל הכותרות. והרי כותרות זה פרסום, ופרסום זה כסף. אלא שככל שאני מעמיקה במחשבה על קלטות סקס של מפורסמים, אני מתחילה לתהות האם לא שוב פעם מדובר בסך הכל במערך יחסי ציבור משומן היטב שיודע בדיוק מה הוא מעולל.

 

 

קלואי קרדשיאן. הכל נשאר במשפחה. תמונה: Shutterstock

 

 
אם נביט לרגע על המרחב התרבותי האמריקני בשנות השבעים והשמונים למשל, נגלה כי בזמנו עוד היתה קיימת היררכיה מאוד ברורה של כוכבות. היו כוכבי "פלייבוי", היו כוכבניות של סרטים הוליוודים מהסוג הנחות ביותר והיו כוכבי על. כוכבי העל היו אלה שנותרו "נקיים" משערוריות, עד כמה שאפשר להיות נקי בהוליווד. כוכב שנפל לסמים או היה מעורב בשערורייה כלשהי, היה "יורד" מיד במעמד והקריירה שלו היתה נפגעת דרמטית. עם השנים והתפתחותו של עידן האינטרנט והמסרים המהירים, ניכר כי התערבבו הדברים. היום, כדי לעורר ולאושש קריירה גוועת, כל כוכב שמכבד את עצמו זקוק לקלטת מין, לשערוריית סמים או סתם לפרובוקציה זולה באינסטגרם.
 

רובכן אולי לא זוכרות את רוב לאו, אליל הבנות משנות השמונים, והסיפור שהיה לו בשנת 1988 כשהודלפה קלטת (וידאו!) שלו מקיים יחסי מין עם שתי נשים. אחר כך היתה שערוריה גדולה מכך כשהתגלה שאחת מהן היתה קטינה בזמן קיום היחסים. הקריירה שלו בשנת 1988 היתה בשיאה והיא עמדה בסיכון גמור כתוצאה מהקלטת הזו. הרי בשמו של לאו נקשרו נשים איכותיות כמו מליסה גילברט וסטפני נסיכת מונקו. קלטת הסקס הרסה לו לא רק את התדמית אלא גם את הקריירה. המעריצות היו שבורות לב. לאו לא הצליח לשקם את הקריירה מאז, הוא התמכר לאלכוהול ולסמים ולקח לו כמעט עשרים שנה לעמוד שוב על הרגליים. מצד שני, אם זה היה קורה היום. הוא בטח היה עושה מיליונים ומקבל תכנית ריאליטי.

 

טורי ספלינג. מככבת לא רק בהפקות של אבא. תמונה: Shutterstock

 

לא מאמינים? הנה מה שעשו קלטות הסקס לכוכבים בשנים האחרונות: לפני כשנתיים אחת הכוכבות הגדולות של הטלוויזיה, הלוא היא טורי ספלינג, שחררה לאומה הצהרה כי היא ובעלה מצלמים את עצמם באקט מיני. כמובן שמיד אחד מערוצי הפורנו הגדולים "ויויד" הציע להם סכום כסף נכבד ביותר עבור שימוש בחומרים. לספלינג, כידוע, לא היה מה להפסיד. הרי מאז "בוורלי הילס 90210" השתתפה בתו של המפיק ארון ספלינג במגוון סדרות כושלות ובריאליטי אחד. לאחרונה אף דיווחו כי היא ירדה מנכסיה והיא ובעלה נאלצו למכור כמעט את כל מה שיש להם בכדי לשרוד. אז מה קרה בסוף עם העסקה עם "ויויד"? תאמינו לי שאני באמת לא רוצה לדעת.

 

כמו כן, כשהודלפה קלטת הסקס של פמלה אנדרסון וזמר הקאנטרי ברט מייק, אני זוכרת שאמרתי לעצמי שהאישה הזו פשוט מטומטמת. הרי שנים לפני כן היתה שערורייה גדולה עם קלטת הסקס הראשונה שלה עם טומי לי,זמר הרוק המקועקע. סקס אלים וצהבת, זה מה שהיה שם. אנדרסון לא רק שלא למדה לקח, אלא שהיא לא התכוונה מלכתחילה ללמוד דבר מהסיפור עם לי. קלטות הסקס היו אלה שהעלו אותה לכותרות עם תום "משמר המפרץ" ותאמינו לסוכן שלה שיודע כמה כסף היא עשתה רק מזה.

 

קולין פארל. פייר? אכזבת. תמונה: Shutterstock

 

אלא שבניגוד לספלינג, האחיות קרדשיאן ואנדרסון, ישנם כוכבים שאני באמת ובתמים לא מצליחה להבין את הערך המוסף שהם מקבלים מפרסום לכאורה "מקרי" של קלטות הסקס הללו. הרי מהנ"ל אני באמת שלא מצפה ליותר, אבל משחקנים כמו קולין פארל? באמת, חמוד שלי, מה לעזאזל חשבת לעצמך כשהלכת לשפנפנת הפלייבוי ניקול נארין? מה חשבת שיקרה בסופו של סשן מין וצילומים? אין עוררין על כך שפארל שחקן מעולה והקריירה שלו בנסיקה. חוץ מזה, יש לו את אחד הנכסים הסקסיים ביותר עלי אדמות: מבטא אירי. מה קלטת הסקס עשתה במקרה שלו? רק הרסה לו את התדמית. מסתבר שעל פי דיווחים מצופות מאוכזבות, פארל הוא לא מי יודע מה מאהב קלאסי מצוי שכדאי לפנטז עליו. "הוא מדבר יותר מידי", כתבה מישהי בטוקבק אכזרי במיוחד. "תהיה יפה ותשתוק", כתבה אחרת. ועל זה נאמר- אאוץ'.

 

ג'ניפר לופז. מה זה אותנטי? תמונה: Shutterstock

 

גם לג'ניפר לופז יש קלטת סקס מקורית במיוחד בו הכוכבת העיקרית ואולי היחידה היא לופז עצמה. לופז צולמה על ידי בן זוגה במשך עשרים דקות אירוטיות במיוחד ובאופן בלעדי. אלא שהסיפור במקרה שלה הוא מעניין, מכיוון שאת הקלטת הזו איים להדליף דווקא בן זוגה (שהיה תקופה קצרה גם בעלה)נואה אוחאני הקובני, זה שצילם את הסרט. נואה איים כי אם היא לא משלמת לו סכום עתק הוא מדליף את החומרים הסודיים לטובת הקהל הרחב והסקרן. גם כאן הנשמות הטובות תהו האם מדובר בסחיטה אמיתית, או במערך יחסי ציבור משומן היטב. יש הטוענים כי לופז ונואה כבר הגיעו לפני כן להסדר כלכלי עם הגירושים ושהקלטת הזו נועדה להחזיר אותה לכותרות. האמת היא שאני לא ממש זוכרת תקופה בה לופז לא היתה בכותרות, לכן אני נוטה להאמין לה. תמימה. כזו אני.

תגובות (0)
הוסף תגובה