האושיה: ג'ולי ארביב

 

איפה את/ה עובד/ת באמת? זה מסווג 🙂 מנהלת קמפיינים דיגיטליים ומוניטין ברשת מלונות מובילה.

 

כמה זמן ביום את/ה בפייסבוק? אני מחוברת לפייסבוק כל הזמן במסגרת העבודה שלי, כמעקב אחרי העמוד שלנו. כפרופיל האישי שלי אני פעילה פחות. יותר מחלקת לייקים לדברים שמעניינים או מצחיקים אותי, פחות מעלה סטטוסים. אני מעלה סטטוס בערך פעם או פעמיים בשבוע, אז אפשר להגיד שהממוצע היומי שלי עומד על חצי שעה לשימוש אישי 🙂

 

האישה שלדעתך הכי שווה לעקוב אחריה? חייבת לבחור אחת? יש שתיים מדהימות וחריפות לדעתי – דנה בלום (Dana Blum) ותמר סיאון (Tamar Sion). קורעות. קורעות. קורעות. ציניות משובחת.

 

הפנייה/תגובה שהכי רגשה אותך? במסגרת העבודה שלי אני נתקלת במלא פניות מרגשות, אבל כפרופיל האישי פחות. יותר הקרפות 🙂

לפי שנה גזרתי את השיער שלי כדי לתרום אותו לזכרון מנחם, עבור ילדים חולי סרטן. העלתי את התמונה של הצמה הגזורה שלי לפייסבוק במסגרת החלטה ל"שנה של מעשים טובים" שהחלטתי לעשות עם עצמי וכדי לעורר מודעות לילדים חולי סרטן. התגובות שם היו מדהימות. היתה שם מישהי שכתבה שזו השנה השניה שהבת שלה (בת 12 בערך) תורמת את השיער שלה לילדים חולי סרטן. זה ריגש אותי, חמלה וטוהר שיש בילדים.

 

הפנייה/תגובה שהכי עצבנה אותך? אני כותבת בעיקר על סקס וחיי הרווקות, אז יש המון קריפים שמרשים לעצמם לפנות אליי בפרטי בכל מיני הצעות מגונות. זה מעצבן אותי.

היה אחד שכתב לי "את בחורה יפה וטהורה שיוצרת לעצמה תדמית של שרלילה מכוערת". זה היה ממש פוגע. למה מכוערת???

 

אם יחסמו את הפרופיל שלך בפייסבוק לצמיתות, מהי תכנית המגירה שלך? לא חושבת שיזיז לי הרבה. היום אני כבר מוצאת את הסיפוקים שלי במקומות אחרים, עמוקים יותר.

 

הדבר הכי טוב שרשתות חברתיות הביאו לעולם? מצאתי שם כמה חברות מדהימות שישארו איתי כל החיים. אני מקווה לפחות.

 

הדבר הכי רע שרשתות חברתיות הביאו לעולם? כח לאנשים חסרי ביטחון להיות ביריונים מאחורי המקלדת.

 

בעיניי פייסבוק הוא: כלי נחמד לרוקן את המוח מידי פעם.

 

רוב הסטטוסים שלי עוסקים ב: סקס וחיי הרווקות. בהכרח בסדר הזה.

 

אני אעשה לך אנפרנד אם: אם תקריפ אותי, אם אני במחזור, או אם תרשה לעצמך לחשוב לרגע שה-WALL הפרטי שלי הוא דמוקרטיה ותרשה לעצמך לבקר אותי, או להביע דעה שלא באה לי בטוב – אז לא. זו הדיקטטורה הקטנה שלי בלבד.

תגובות (0)
הוסף תגובה