גנב את ההצגה: המחשוף של סוזן סרנדון בטקס הסאג

אמנם השמלות היו מוקצנות מתמיד, ובניגוד למה שהולך להיות באוסקר השחקנים השחורים דווקא כיכבו, אבל נראה שמי שהצליח לעשות את הרעש הגדול ביותר בטקס הסאג שנערך אתמול הוא דווקא מחשוף. ואם לפרט קצת יותר, אז מדובר במחשוף של סוזן סרנדון.

 

עוד באון לייף: 

 

סרנדון עלתה לבמה על מנת לעשות את הקטע המסורתי שבו מזכירים את כל אנשי התעשייה שנפטרו במהלך השנה החולפת. סרנדון פתחה את דבריה בציטוט מרגש של מי שכינתה "חברה הטוב", דיויד בואי, אבל נראה שלמרות המילים המרגשות, כולם התייחסו רק לעובדה שסרדון בת ה-69 בחרה לבוא עם ז'קט לבן ופתוח, שמתוכו נגלת היטב חזייה שחורה.

 

 

די מיד התמלאו הרשתות החברתיות בהערות על הלבוש – או על חוסר הלבוש – של סרנדון. בין השאר נכתב "נחמד שסוזן סרנדון הראתה לנו את הלנז'רי שלה בחלק של ההזכרה. ככה אנחנו יודעים שהיא לבשה שחור בהתאם למעמד", או "תראו, המחשוף של סוזן סרנדון מגיש את החלק של האזכרות" וכמובן "סוזן סרנדון אולי בת 69 אבל השדיים שלה לא נראים יום מעל ל-30".

 

התגובות הנבזיות שקיבלה סרנדון שוב חושפות את הצביעות ההוליוודית המפורסמת. הרי הצצה קלה על הקהל בטקס (בין השאר שחקניות כמו רוני מארה, קלייר דיינס, אמיליה קלארק וכמובן סופיה ורגרה) תראה מיד שסרנדון היא ממש לא היחידה שבחרה ללכת עם מחשוף, ולמען האמת, שלה היה אפילו די שמרני יחסית לשאר הסלביות, בטקס הזה ובאופן כללי בטקסים האחרים.

 

 

המגיבים בחרו לקשר את הערות שלהם לעובדה שזה לא ראוי לדבר על המתים במחשוף כזה, אבל סביר להניח שלו סרנדון היתה צעירה ב-30 או 40 שנה, לאף אחד זה לא היה מפריע. הרי מחשוף בסדר גודל כזה כבר עובר לנו מתחת הרדאר ואנחנו אפילו לא טורחים להביט בו פעמיים. אבל כשזה מגיע מסרנדון, שבדרך כלל נוטה להופעות שמרניות יותר, שכנראה "מותאמות לגילה" בעיני הקונצנזוס, מחשוף כזה מדגדג בעין. כי ככה זה אצלנו – עד גיל מסוים את חייבת לחשוף ומגיל מסוים את חייבת להסתיר.  

תגובות (0)
הוסף תגובה