10 אפליקציות אוכל לחובבי האוכל

  • Kitchen Stories– בשלנים ביתיים? שפים מתחילים? אפליקציה זו נועדה בשבילכם. Kitchen Stories מגדירה את עצמה כספר הבישול הדיגיטלי שלך, עם מאגר מתכונים המתחדש על בסיס שבועי, סרטוני צעד אחר צעד למתקשים, ואף רשימת קניות הנצרכת לאותו מתכון וניתנת להורדה.  זמין ב- iOS .

 

  • Paprika – לא מדובר בעוד אפליקציית מתכונים רגילה. אותה אפליקציה עם השם הפיקנטי משמשת כמאגר חיפוש מתכונים ברחבי הרשת, מעין הגוגל של עולם הבישול. פפריקה מציעה מתכונים מ-190 אתרים שונים, כאשר ניתן לשמור את המתכונים באפליקציה עצמה , ואף להגיע אליהם באמצעות מכשירים אחרים בשימוש באותו משתמש. זמין ב- iOS  ובאנדרואיד.

 

  • Amount– כשזה נוגע לבישול עצמו, עולם האפליקציות לוקה בחסר. האפליקציה הזו עונה על אותו חוסר ונותנת לנו מדידות מדויקות לבישול מוצלח, כמה כפיות יש בכף אחת? כמה ליטרים יש בגלון וחצי? כל התשובות באפליקציה אחת. זמין ב-  iOS.

 

 

  • Thyme– האפליקציה הזאת מציגה אנימציה של כיריים ותנור, כאשר בלחיצה על אחד מארבעת הכיריים או התנור, ניתן לקבוע את הטיימר שלו בנפרד לשאר, כך שניתן ליצור טיימר נפרד לכל אחד מהכיריים והתנור בו זמנית. האפליקציה פשוטה ואלגנטית, ומאפשרת דיוק מירבי בעולם הקולינרי. זמין ב- iOS  ובאנדרואיד.

 

  • MyPlate – ידוע שכל בשלן, הוא גם אכלן לא קטן.  באמצעות אפליקציית MyPlate , ניתן לעקוב אחר צריכת הקלוריות במנה, ע"פ קטגוריות כמו ירקות, פירות, פחמימות וכו' . וכך להפוך את המנה ללא רק טעימה, אלא גם בריאה. זמין ב- iOS  ובאנדרואיד.

 

  • Yummly – רוצים לבנות מתכונים על פי מצרכים שיש לכם בהישג יד? אפליקציה זו, מעבר לעובדה שהינה מאגר חיפוש מתכונים בצירוף תמונות מגרות, מאפשרת למשתמש לחפש מתכונים ע"פ מוצר וכך לנצל את המקרר במלואו. בנוסף, ניתן לבנות רשימת קניות למתכונים, וכך בעת הקנייה, לסמן וי על כל מוצר ומוצר.  זמין ב- iOS  ובאנדרואיד.

 

  • ספר המתכונים החברתי– אפליקציה ישראלית זו מתמקדת בפן החברתי. מדובר בספר מתכונים המכיל מתכונים שנוספו אך ורק ע"י משתמשי האפליקציה, ומחולק לקטגוריות מגוונות מאוד, המאפשרות מתכון לכל צורך. החיסרון הוא שאין בה מאגר ענק כמו שאר האפליקציות, אך ניתן למצוא בה מנות ישראליות שאין בשום מקום אחר. זמין ב- iOS .

 

 

  • BigOven – מעל 350,00 מתכונים במקום אחד, אפליקציה זו נחשבת לאחת מהאפליקציות הטובות ביותר שיש לתחום הבישול להציע. מעבר למתכונים,BigOven  מכילה תכונה ייחודית המאפשרת הזנת שאריות מוצרים, והפיכתם למנה משביעה ומשובחת, אז גם אם שכחתם לקנות מוצרים לסעודה מפוארת, יש את BigOven. זמין ב- iOS  ובאנדרואיד.

 

  • Look & Cook – הדור הבא של ספרי המתכונים. אפליקציה זו משמשת כמדריך האישי לטבח הצעיר, כאשר בכל מתכון קיים סרטון הדרכה, העובר על כל שלב במתכון בדיוק ושלמות, וכך מביא לידי בישול בצורה הטובה ביותר. בנוסף לסרטון, קיימים עזרים נוספים כמו רשימת מצרכים, טיפים, המלצות, ושיטות להכנת אותו מתכון, פרקטיקה במיטבה.

 

  • Allrecipes – הילדים אלרגיים לגלוטן? יש רגישות לחלב במשפחה? אפליקציה זו, בנוסף לכך שמכילה מאגר מתכונים רחב ומגוון, שבכל מתכון כל העזרים הנצרכים (סרטון, רשימת מצרכים, ביקורות וכד'), מאפשרת חיפוש מתכונים ע"פ מוצר מסוים, או ללא אותו מוצר.
תגובות (0)
הוסף תגובה