הסיפור הטראגי מאחורי תמונת האולטרסאונד של התאומים

אחרי שתי בנות, בריטני ואיאן מקלנטייר הופתעו לגלות יום אחד שהם מצפים לתאומים. אבל מהר מאוד ההלם שלהם התחלף בכאב לב, אחרי שגילו שהזכר מבין התאומים סובל מהתפתחות איטית, מוח קטן ומום קשה בלב. הרופאים הסבירו לזוג מקנזס, שאם היה מדובר רק בבעיה שבלב היה ניתן לנתח את האובר הקטן, אבל בשל הבעיות הנוספות אין שום סיכוי שהוא ישרוד, וככל הנראה עד ספטמבר – מועד הלידה – תשרוד ברחמה של בריטני רק התינוקת.

 

 

למרבה הצער, הסיפור הטרגי הזה הוא לא מאוד נדיר במקרה של תאומים. עם זאת, במקרה של משפחת מקלנטייר הוא טומן בחובו גם איזושהי נקודת אור מנחמת: בצילומי האולטרסאונד שעשו לעוברים, נדהמו הרופאים לגלות שלמרות הבדלי המשקל והגודל הנכרים בין שני התאומים (הזכר שוקל 255 גרם בלבד, שליש מאחותו), השניים צולמו כשהם מחזיקים ידיים.

 

"אני יודעת שאני זו שסוחבת אותם", אמרה בריטני בראיון לערוץ הטלוויזיה Pix 11. "אבל היא היחידה שבאמת יכולה להיות שם בשבילו ולתמוך בו…אז זה מנחם לדעת שאם הוא באמת ימות, הוא לא יהיה לבד".

 

 

למרות שבריטני ואיאן, כמו גם שתי בנותיהם, מבינים שאין להם הרבה סיכוי לפגוש בתינוק הקטן, הם אומרים שעצם העובדה שיש להם תמונה שלו, שלו ובטוח, היא עבורם נחמה עצומה.

תגובות (0)
הוסף תגובה