מורה שקיימה יחסים עם תלמיד בן 17 תובעת את התלמיד על חדירה לפרטיות

מורה שהואשמה בקיום יחסי מין עם תלמיד שלה בן 17 הגישה תביעת לשון הרע נגד אמו של הנער על שתיארה אותה באמצעי התקשורת כ"חולת מין". כעת היא גם שוקלת לתבוע את התלמיד על שצילם את המפגש המיני ביניהם ושיתף את הסרטון.

 

עוד באון לייף:

 

טניה רמירז, בת 31, לימדה בבית ספר תיכון בקורפוס קריסטי, טקסס. הרומן שלה עם הנער החל בראשית מאי 2014 כשהשניים החלו להתכתב בהודעות סמס. ההתכתבות נמשכה כשלושה שבועות כשבסופם, ב -30 במאי, 2014, באמצע הלילה, הגיע הנער לביתה והשניים פנו הישר לחדר השינה וקיימו יחסי מין בהסכמת שני הצדדים.

 

בעקבות אותו הלילה פוטרה המורה בשל האשמות על ניצול מיני. היא עמדה בפני עונש של עד 20 שנות מאסר. במסגרת עסקת טיעון וכדי להימנע מזמן שהייה בכלא היא הודתה בפשע מדרגה שנייה- עבירת יחסי בלתי הולמים עם תלמיד. נגזרו עליה 7 שנות מאסר על תנאי, קנס כספי בסך 4,000$ וביטול רישיון ההוראה שלה לצמיתות. יחד עם זאת, היא לא נרשמה כעבריינית מין במדינה.

 

 

מלבד האישום הזה, ישנה שמועה על תלמיד נוסף איתו שכבה רמירז. היא טענה בתגובה שלסיפור הזה אין שום קשר לתביעה הנוכחית.

 

כעת היא פותחת בצעדים משפטיים נגד קימברלי טאדמי, אמו של התלמיד שאיתו היה לה רומן. התביעה שהוגשה באוגוסט האחרון, מתייחסת לכך שהאם כינתה את המורה "חולת מין" והאשימה אותה ב"התנהגות מינית בלתי הולמת" עם תלמידים נוספים. רמירז טוענת כי האשמות אלו גרמו לה מצוקה רגשית והובילה לאבדן מקום העבודה שלה במרכז מקומי ללימודי אמנויות לחימה.

 

התביעה נגד הבן טרם הוגשה אבל לטעת רמירז הוא צילם את המפגש המיני ושיתף את הסרטון בשלב מאוחר יותר עם תלמידים נוספים.

 

"היה לו טלפון בכיס ומאוחר יותר, בזמן קיום יחסי מין, הוא הוציא אותו החוצה, ואני שמתי לב לזה רק אחרי משהו כמו 10 שניות", טענה רמירז,  "כשגיליתי שיש וידאו, הייתי בהלם. הרגשתי נבגדת. דיברנו במשך כמעט חודש לפני כן וסמכתי עליו שאוכל לקיים עמו יחסי מין, והוא ישמור את זה בסוד. עכשיו אני מבינה שהוא עבד עליי. שהיה מלכתחילה איזשהו סוג של מניע או כוונה להוציא את זה החוצה, להראות לחבר'ה שהוא שכב עם מורה".

 

 

עורכי הדין של רמירז בעבר טענו מהרגע הראשון שהנער נחשב לבגיר מבחינה חוקית כשהשניים קיימו יחסי מין (גיל ההסכמה בטקסס הוא 17) ושאלה היו בהסכמה. בנוסף, טענו עורכי הדין, הוא מעולם לא היה תלמיד ישיר שלה.

 

עורך דינה של רמירז, כריסטופר גייל, אמר: "הלקוחה שלנו מפוחדת מהאשמות חמורות נוספות ומצפה בכיליון עיניים למשפט נגד האם".

 

לא הרבה ידוע על התלמיד השני, אבל התובע המחוזי מארק סאקורה אישר  שיש נער נוסף שמעורב בסיפור חוץ מבן ה-17 המקורי, על אף שגילו של הצעיר הנוסף לא ברור.  

התלמיד שאיתו קיימה יחסי מין היה ונשאר אחד הילדים הפופולריים ביותר בתיכון. כשסיים את לימודיו פנה מיד ללימודים גבוהים באוניברסיטה. אמו אמרה בעבר: "אני יודעת שמה שהבן שלי עשה היה לא בסדר. הוא גם יודע את זה עכשיו וזה לא יקרה שוב אבל מה הם הולכים לעשות כדי לוודא שהאישה הזאת לא תשכב פעם נוספת עם תלמיד אחר? 

תגובות (0)
הוסף תגובה