האושיה: מור חן

 

 

האקס שלי חסם אותי בפייסבוק

Posted by Mor Chen on Saturday, January 23, 2016

 

 

איפה את עובדת באמת? בהופעות סטנדאפ בימי הולדת ומסיבות רווקות, יהההה בייבי!! חיה את החלום.

 

כמה זמן ביום את בפייסבוק? 23.5 שעות 

 

האישה שלדעתך הכי שווה לעקוב אחריה? חוץ ממני אני ממש אוהבת לעקוב אחרי גלית דנקר היא פשוט משוגעת ומצחיקה אותי ממש, אה וגם לי מלאך הקורעת והמשובחת

 

הפנייה/תגובה שהכי רגשה אותך? "התעוררתי לעצב וידעתי שאם אראה סרטונים שלך אתעודד ויחזור לי החיוך"- קיבלתי כל מיני כאלה בניסוחים שונים בשנה האחרונה וזה פשוט נותן את הטעם לחיים וממוסס אותי לתוך עצמי.

 

הפנייה/תגובה שהכי עצבנה אותך? 'לא יודע, לא רואה את ההבדל בינך לבין עדן אברג'יל' (מה? מה?!?! מי אתה איש מוזר ועיוור). 

 

אם יחסמו את הפרופיל שלך בפייסבוק לצמיתות, מהי תכנית המגירה שלך? להתאבד כמובן.

 

הדבר הכי טוב שרשתות חברתיות הביאו לעולם? את היכולת להביא תכנים איכותיים ולהגיע למלא אנשים מבלי להיות תלוי באף אחד, היום אתה היוצר, העורך, הבמאי, התסריטאי והמפיק, אוטופיה

 

הדבר הכי רע שרשתות חברתיות הביאו לעולם? איבדנו את הסבלנות להשתעמם אפילו לשנייה ואת היכולת להיכנס למיטה ואשכרה ללכת לישון.

 

בעיניי פייסבוק הוא: כלי מטורף להגיע למלא אנשים ולהצחיק אותם, וכבונוס לקבל הצעות עבודה מרגשות ולאט לאט לכבוש את העולם (מהנסחפים).

 

רוב הסטטוסים שלי עוסקים ב: קומדיה 

 

אני אעשה לך אנפרנד אם: (רגע יש רשימה) 1: אם תכתוב משהו קרניסטי ומפגר כתגובה לפוסט טבעוני (כגון יאללה בא לי סטייק עכשיו חה חה) 2. אם תשים לי משהו על הוול 3. אם תתייג אותי במשהו אידיוטי ביחד עם עוד מיליון איש שאין שום קשר ביניהם (חוץ מהעובדה שגם להם אין מושג למה תייגו אותם) 4. אם אתה חבר שאיכזב בהגזמה (לא חשוב שמות) 

תגובות (0)
הוסף תגובה