אלטון ג'ון מואשם בהטרדה מינית של המאבטח שלו

סר אלטון ג'ון כפה את עצמו על מאבטחו לשעבר ותפס את איבר מינו בהזדמנויות מרובות, כך על פי כתב התביעה שהוגש נגדו ופורסם היום בדיילי מייל.  

 

עוד באון לייף:

 

בכתב התביעה טוען המאבטח ג'פרי וונינגר כי הותקף על ידי ג'ון בשלושה מקריםשונים במהלך שנת 2014, אף על פי שעורכי דינו טוענים כי היו מקרים רבים נוספים שלא נכנסו לכתב התביעה הרשמי. באחד מהמקרים, שהו המאבטח והזמר המפורסם יחדיו במכונית כשלפתע הניח אלטון ג'ון את ידיו על מכנסיו של וונינגר, ניסה לתפוס באיבר מינו, קירב את אצבעותיו לישבנו ואמר לו "תוציא את האיבר שלך החוצה לומר שלום לדוד אלטון". וונינגר מספר שהוא התנגד פיזית ומילולית אולם ההתנגדות לא הרתיעה את הזמר.  

 

 

פעם נוספת אירעה גם היא במכונית, ג'ון תפס את פטמותיו בחוזקה ואמר לו "אתה דבר מדהים, אתה." מוקדם יותר אמר לו "יש בך כל כך הרבה גנים של הומו, הם פשוט עדיין לא יצאו החוצה".  

 

וונינגר עבד אצל ג'ון משנת 2002. הוא הפסיק לעבוד עם הכוכב בספטמבר 2014. כעת הוא דורש פיצויים על עבודה תחת פחד וחשש מתקיפה פיזית. לטענתו, הוא סבל ועדיין סובל מפגיעה נפשית ומירידה בערך דימוי הגוף שלו. אלטון ג'ון וסוללת עורכי דינו טרם הגיבו לתביעה.  

 

ביחס לתקופה המוקדמת בקריירה שלו, ג'ון בן ה-69 מנהל חיים בורגניים למדי: הוא נמצא בזוגיות יציבה כבר למעלה מעשרים שנה עם הפרסומאי ויוצר הסרטים דייוויד פורניש והשניים הורים לבן 6 ולבן 3. 

תגובות (0)
הוסף תגובה