בת 11 עשתה מיליונים מלימונדה

גם כשאתם הייתם קטנים פתחתם דוכן לימונדה בשביל להרוויח כמה גרושים שיהיו רק שלכם? גם מיקאיילה אולמר בת ה-11 פתחה אחד כזה, רק שבניגוד אליכם ולהמוני ילדים אחרים ברחבי העולם, הלימונדה הזו הפכה אותה למיליונרית.

עוד באון לייף:

היזמית הצעירה קנתה לעצמה שם עולמי בהכנת לימונדה טבעית וממש לאחרונה המתכון הייחודי שלה נרכש על ידי Whole Foods, רשת יוקרתית למזון בריא בעבור לא פחות מ-11 מיליון דולר. אולמר העניקה ללימונדה את השם BeeSweet. המשקה זכה לתשומת לב עולמית לראשונה בתכנית הריאליטי האמריקאית Shark Tank (הכרישים).

התכנית עוקבת אחרי יזמים שאפתנים במיוחד המעבירים פרזנטציות על המיזם העסקי שלהם מול פאנל שופטים קשוח. אולמר הזאטוטה והלימונדה שלה הלכו הביתה עם לא פחות מ-60,000$. השופטים התרשמו לא רק מהטעם אלא גם מהאג'נדה. היעד המרכזי של החברה שלה, למעט ייצור לימונדה טעימה, הוא לעזור להציל את אוכלוסיית הדבורים העולמית על ידי ניצול הדבש שלהן כממתיק למשקה במקום סוכר לבן.

עשרות האלפים שהרוויחה בתכנית הריאליטי הם כסף קטן לעומת מה ש-Whole Foods הציעה לה: 11 מיליון $ ונוכחות על המדפים בלא פחות מ-55 חנויות הרשת ברחבי המדינה. נוסף על כך, יש לה גם עסקה עם חברת United Natural Foods שיסייעו לה להרחיב את העסק שלה.

אבל זה עדיין לא מספיק עבור מיקאיילה. בנוסף על הרצת העסק שלה (כן, היא מקבלת מעט עזרה מאמא שלה) ונוכחות מלאה בבית הספר כתלמידה מצטיינת, אולמר שואפת לבקר בקרוב בדרום אפריקה במטרה ללמד בנות על יזמות ועסקים בתחילת הדרך.

צפו בהופעתה הנהדרת בתכנית הכרישים:

בעלי עסקיםיזמותיזמות עסקית