כשהנסיך התאהב בנסיך: ספר ילדים חדש

ספר ילדים חדש בשם "הארץ המובטחת" כולל מערכת יחסי הומוסקסואלית בה נסיך מתאהב בנער חווה. הספר מיועד לילדים בגילאי 5 עד 10 ומספר את סיפורו של ג'ק, נער חווה, וליאו, נסיך, שהתאהבו לאחר פגישה ביער.

 

עוד באון לייף:

 

מחברי היצירה, אדם ריינולדס וצ'אז האריס, שניהם מתגוררים בוולינגטון, ניו זילנד, פנו למימון המונים בתקווה להפיץ את הספר שלהם לילדים ברחבי המדינה.

 

 

ריינולדס מספר שהוא והאריס קבלו השראה לכתוב את הספר כדי "לספר את סוג הסיפור שאני עצמי לא זכיתי לקרוא בילדותי".

 

ישנם מספר גדל והולך של ספרי תמונות עם דמויות להט"ביות, אבל האריס טוען שהיה להם חשוב שהספר לא יתמקד במיניות הדמויות.

 

 

"כאשר חיפשנו ספרים אגדות עם דמויות להט"ביות מצאנו מספר זעום ממש של ספרים. מרבית הספריםהיו די מילוליים ויותר ממוקדים על מיניות מאשר על הסיפור עצמו. הסיפור שלנו הוא פשוט רומן שקורה בין שתי דמויות ראשיות צעירות – גברים שנפגשים ומתאהבים זה בזה, אף אחד לא עסק בזה".

 

הזוג מקווה ש"הארץ המובטחת" יקל על הורים לדון עם ילדיהם הרכים על סוגים שונים של מערכות יחסים."יש כל כך מעט סיפורים זמינים עבור הורים שמסייעים להם בקלות ובבטחה לדון עם הילדים שלהם על כך שבעולם מתקיימים כל מיני סוגים של קשרים ואהבות ומעודדים אותם לקבל את זה", אומר האריס.  

 

 

"מעולם לא היה לי נוח כל כך עם היותי הומו, ויכול להיות שמאוחר מדי לתקן את זה עם עצמי. יחד עם זאת, באמצעות פרויקט כזה אני לפחות יכול לנסות להיות חלק מהפתרון שעשוי להבטיח שילדים אחרים לא ירגישו את מה שאני מרגיש".

 

אם מאמצי גיוס הכספים שלהם מצליחים, ריינולדס והאריס מקווה לפרסם את הספר ב -11 באוקטובר, שהוא היום הבינלאומי ליציאה מהארון. על מנת שקמפיין המימון יצליח והספר יראה אור, ריינולדס והאריס חייבים להשיג 25,000 $ עד ה-14 באפריל.

 

תגובות (0)
הוסף תגובה