ביונסה עומדת לחשוף סוד גדול והאריות ההומואים שיפתחו לכם את השבוע

>> יש עוד כמעט שבוע עד לסדר פסח, אבל ההורים בינינו נמצאים כבר בעיצומו של החג הארוך בשנה: הילדים יצאו לחופשת הפסח ביום רביעי ה-13.4 ויחזרו ללימודים רק ביום ראשון ה-1.5. מתוך 18 ימי חופשה רק חמישה נופלים על חול המועד, והחגים עצמם יוצאים על ימי שישי-שבת כך שהורים רבים לא מקבלים אף יום חופש אחד מטעם העבודה.

"הפער בין ימי החופשה של הילדים להורים הוא הגבוה ביותר בהשוואה למדינות ה-OECD והנטל נופל על מאות אלפי הורים בישראל", אומר שחר תורג'מן – מנכ"ל קבוצת הדקה ה-90 שפתחה השבוע את עמוד הפייסבוק "הורים נלחמים למען חופש מתואם עם הילדים", שכבר צבר כ-3000 לייקים. ועד שהמלחמה הזו תשיג את מבוקשה, ותסייע להורים לקצץ בפתרונות היצירתיים ל-81 ימי החופשה השנתיים של ילדיהם, תוכלו למצוא אצלנו רעיונות לפעילויות שעוד יוכיחו עצמם כשימושיים במיוחד בשבועיים הקרובים.

תחזיקו מעמד, יש עוד שבועיים בדיוק. צילום: Shutterstock

>> סמנו ביומנים: 23 באפריל, 4 לפנות בוקר (9 בערב בניו יורק). מה הולך לקרות? לא ברור, אבל זה איכשהו קשור בביונסה, ב-HBO ובלימונדה. ביונסה פרסמה אמש טיזר קצר ומיסתורי בו כמעט כל מה שקורה זה שהיא אומרת "מה אני אעשה, אהוב, מה אני אעשה?". וזו רק שאלה אחת מבין רבות שהוידאו הזה מעלה: האם הפרימיירה היא לקליפ חדש? או שכמו באלבום הקודם, גם הפעם היא תוציא אלבום שלם במכה? ואולי זה בכלל קשור לקולקציית בגדי הספורט החדשה שלה, או למשהו אחר לגמרי שישאיר את העולם המום כמו שרק ביונסה יודעת לעשות? רק אלוהים והדיווה עצמה יודעים מה היא מתכננת, אבל אם לצטט מטוויטר – "רק מלכה אמיתית יכולה לשבור את האינטרנט עם 20 שניות קריפטיות של עצמה בקושי זזה ובסופן המילה 'לימונדה'":

>> בואו נודה באמת, לאף אחת אין באמת זמן לעשות יוגה על הבוקר. לרובנו אין זמן אפילו לחפוף, כי מסתבר שחצי מהנשים העובדות חושבות ששמפו יבש הוא אחת ההמצאות הגדולות של המאה. גם אתן מקללות לאורך כל הבוקר ומסתירות כתמים על החולצה עם צעיף? אתן תזדהו עם הסרטון הזה:

>> "שואלים אותי מתי אשדרג את טבעת הנישואין שלי. אחרי הכל, היא לא משקפת את רמת ההצלחה שלנו". כן, זה ציטוט אמיתי, אבל הבחורה שמאחוריו העלתה אותו כדי להעלות שאלה – ממתי גודל הטבעת של מישהו הפך לסימן להצלחתו? "בשבילי היא כל כך הרבה יותר", אומרת עונדת הטבעת הצנועה, רייצ'ל פדרסון. "הטבעת שלי מסמלת את סיפור האהבה המסחרר ו'מעורר הבחילה' שלנו. אני אומרת שהיא קטנה רק כי היא מחווירה בהשוואה לכמה גדולה האהבה שלו. זוהי, חברים, הצלחה בשבילי". גם בלי סיפור האהבה המתקתק הזה היינו מסכימים עם הנקודה של גברת פדרסון, אבל אין ספק שכשיש כזה סיפור מאחורי הטבעת – הגודל שלה כבר ממש לא משנה.

קטן מדי? צילום מסך: עמוד הפייסבוק של פדרסון

>> ולסיום, הנה התמונות שיעשו לכם את היום – וכולנו יודעים שאין הרבה דברים שמצליחים לשמח ביום ראשון: שני אריות בבוטסוונה תועדו בעודם משתובבים ונהנים להוכיח שיש יחסים גאים גם בטבע:

שמחים בשמחתכם חמודים. צילום מסך: טוויטר