זוג הומואים קיבל מכתב שנאה בתגובה לחתונתם

כשצ'אד מייקל וקית' אלן פתחו את תיבת הדואר שלהם, הם מצאו שם מכתב ללא שם חתום בלבבות. דבר הגיוני בסך הכל, כיוון שהזוג הגאה היה כחודש לפני חתונתם המאושרת,  

עוד באון לייף:

 

"חשבתם שאנחנו תומכים בכם כזוג, ובכן, טעיתם בגדול!", כך נכתב בטקסט ההומופובי, שכנראה הגיע מאדם שקיבל בטעות הזמנה בדואר. המכתב המשיך: "זה ממש לא נורמלי לשני גברים להתחתן. מה לא בסדר איתכם? זה חטא!!!! חלק מהחברם שלכם באים כביכול חתונה שלכם רק כדי לעזור במחאה. גם אם אתם אוהבים את זה או לא – זה הולך לקרות. היום הזה הולך להיהרס לכם. זה הולך להיות כיף לצפייה. שניכם תקבלו את מה שמגיע לכם". 

 

"אתם עומדים לקבל את מה שמגיע לכם". מכתב הנאצה שהגיע לבני הזוג

 

מכתב התגובה מלא השנאה הגיע לכנסיה מקומית באזור, שידועה ככנסייה פתוחה ומקבלת, והיא העבירה את המכתב לקהילת האנטי-להט"ב ולנציגיה, שם נטען כי חברים מהקהילה הגזענית יגיעו לחתונה על מנת להרוס אותה.

למרבה המזל, שום דבר לא הצליח להוציא את הזוג משלוותו, ולמעשה, הם טוענים שזו היתה עוד סיבה לחיזוק הקשר ביניהם.

 

 

"פתחתי את המכתב, ראיתי אותו וחשבתי לעצמי: "זאת חייבת להיות בדיחה. זה לא נראה הגיוני", אמר קית' בראיון לטלויזיה המקומית. "אפילו לרגע אחד לא חשבתי לבטל את האירוע, ולמען האמת, חוץ מהשוק הראשוני של המכתב, שנינו רצינו לעשות את זה אפילו יותר". התגובות ברשת היו תומכות ומפרגנות, וזעמו על המכתב המגעיל שהזוג קיבל.

 

"אין להם שום זכות להרוס לזוג הזה את יום חתונתם". הרשת חוגגת

 

אנחנו גאים בהם ומאחלים להם חיים מאושרים ביחד!

תגובות (0)
הוסף תגובה