האמנית שהפכה תמונות של אברי מין גבריים לתערוכה

בין אם זה מעורר בכם בחילה או מצחיק אתכם, תמונה של איבר מין שנוחתת אצלכם בנייד מעוררת תמהיל רחב של תגובות. בחילה, שעשוע, רחמים, ובמקרה הכי גרוע מדובר בהטרדיה מינית, או שסתם שולחים את התמונה בקבוצה של כל החברות כדי לצחוק.

 

עוד באון לייף:

 

וויטני בל, אמנית שגרה בארה"ב, מכירה את התופעה טוב מאוד, ואפילו מקרוב. מכירה כל כך טוב עד שהחליטה לקחת את כל התמונות האלה ולמסגר אותם לתערוכה אחת ויחידה במינה, שבה כל התמונות הם תמונות של איברי מין גבריים שהתקבלו תחילה בנייד של בל, ולאחר מכן הגיעו אליה מנשים שונות. "הרעיון המקורי התחיל כבדיחה", מספרת בל, אבל לאט לאט הפך לניסוי חברתי ולמראה שמשקפת את מציאות ההטרדות המיניות שאיתם נשים נאלצות להתמודד.

 

תופעה, ובעיקר מטרידה. צילום אילוסטרציה: Shutterstock

 

למרות העובדה שנשים כלל לא מעוניינות לקבל אותן, הטכנולוגיה מאפשר לבולבולים להופיע חופשי במכשירים הניידים של כל אחת. זה בעיקר מתסכל, לא סקסי בעליל, וזאת בדיוק הנקודה שבל מנסה להעביר באמצעות התערוכה.

 

יוצרת התערוכה, וויטני בל (מתוך עמוד הפייסבוק)

 

"הכל התחיל כשקיבלתי לנייד תמונת צל של איבר מין. האמת, שזה היה די אומנותי ומקסים. שלחתי את התמונה שלי לחברה שאמרה "זה כל כך יפה, זה צריך להיות במוזיאון. פה בעצם נשתל הרעיון בפעם הראשונה, שלא יהיו אי הבנות. אני אוהבת גברים ואת איבריהם, אני פשוט לא אוהבת הטרדות".

 

 

 

 

בל מספרת שהתערוכה היא יותר מסתם תמונות של איברי מין, זו רק דרך להראות כמה מסובכים חייה של אישה בכל הנוגע לכמות ההטרדות המיניות והעוצמה שלהן במהלך היום יום. לסיום, בל גם נותנת עצה מקורית במיוחד מה לעשות כשאת מקבלת תמונה של איבר מין גברי לנייד שלך. "פשוט לשלוח תמונה של איבר מין גברי אחר שנראה יותר טוב."

 

 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה