ילדות תחת עדשת המצלמה: פרויקט הצילום המקורי של אמא לשניים

כמו כל האמהות גם קריטיווין זאקרקונה (כן, זה השם) מצלמת את הילדים שלה, רק שבניגוד לאמהות אחרות, היא הפכה את זה לפרויקט מקורי ויצירתי במיוחד. 

 

הנה תרגום הפוסט שהעלתה לפייסבוק ומבחר תמונות של ילדיה:

 

"כנערה לא הייתי מעזה לקרוא לעצמי "יצירתית". כל זה השתנה כשנולדו הילדים שלי: כשג'ייקוב נולד גיליתי את פינטרס וכשברברה נולדה למדתי לתפור…

 

אני מצלמת את הילדים שלי מאז שהם נולדו. צילמתי כבר מאה אלף תמונות שלהם אבל בערך לפני שנה התחלתי לחפש משהו ייחודי יותר. בהשראת צלמים מדהימים מכל רחבי העולם ניסיתי למצוא את הדרך שלי ללכוד הילדות של הילדים שלי. ואני עדיין מנסה.

 

אני יוצרת עבורם תלבושות לגמרי לבדי ובוחרת מיקום מגניב לצלם את התמונה (בדרך כלל בטווח של עד 20 ק"מ מהבית).כל מפגש צילום נמשך בין 10 דקות לרבע שעה (כשמדובר בבת שלי, שהיא רק בת שלוש, 5-6 דקות חייבות מספיק). אני אף פעם לא מביימת את הילדים שלי. זה הסיפור שלהם במהלך והתגובות הטבעיות שלהם כשהם מגיעים למקום החדש.

 

אני לא צלמת מקצועית. במקצועי אני מורה בבית ספר תיכון בפולין. צילום, כך התברר, הוא תחביב שלי, בדיוק כמו התפירה. שניהם נותנים לי כמות עצומה של אנרגיה. הראש שלי מלא רעיונות עבור התמונות הבאות. אם רק היו יותר מ-24 שעות ביממה…"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה