החולצה השנויה במחלוקת שהומצאה בוודאות על ידי גברים

נסו רגע לדמיין את עצמכם יושבים בבית קפה, בפגישה רגועה, לוגמים מהאספרסו, כאשר פתאום רעשים מוכרים נשמעים באוויר, במרחק כמה שולחנות מכם. מבט חטוף מגלה בחור חרמן, שיושב מול המחשב ואיך נאמר? פשוט מאונן בציבור. כמובן שזאת מחשבה מופרכת שנלקחה מהקולנוע, או מאיזו סיטקום מוזר, אבל בזכות המצאה חדשה ושנויה במחלוקת, הסצנה המפחידה הזאת יכולה להיות ריאלית מתמיד.

 

עוד באון לייף:

 

חברת הפקות הפורנו CamSoda יצרה חולצה שמאפשרת לחלום (או לסיוט, תלוי את מי שואלים) להתגשם. עם זרוע מזוייפת שמצורפת לחולצה, ובד גדול שמסתיר את היד האמיתית שעסוקה בדברים אחרים.

 

כמובן שהחולצה הזאת מתעלמת לגמרי מהעובדה שזה לחלוטין לא חוקי לאונן במקומות ציבוריים, אך החולצה, שעונה לשם JackShirt, יכולה לאפשר לכל אדם לשחרר את פרקו מתחת לשולחן במסעדה, בעבודה ובקולנוע, וכל זאת בלי לעורר יותר מדי חשד או למשוך תשומת לב. היוצרים של החולצה אפילו טענו שיש כיס מיוחד לרגעי הסיום, והבטיחו ש"אין צורך לדאוג לבלאגן או לניקוי החולצה בסוף".

 

 

בהודעה לעיתונות, מייסד חברת ההפקות מנסה להצדיק את הפיתוח המוזר שנמצא תחת חסותו: "היום, יותר ויותר אנשים משתמשים במכשירים הניידים שלהם מאשר בעבר. רצינו לספק גם למבוגרים דרך להינות. החולצה מאפשר לאנשים לחיות ללא פחד שייתפסו".

 

זה אמנם נשמע כמו בדיחה, ובהחלט נראה כמו בדיחה, אבל תאמינו או לא – מדובר במוצר אמיתי. המארגנים הודיעו שהמוצר כבר החל לקבל הזמנות מראש, ובעוד חודשיים יימכר לקהל הרחב במחיר של 49.90$.

 

 

עדיין לא מאמינים שהדבר הזה אמיתי? אז הנה עוד פרטים: הזרוע המצורפת תגיע בגווני עור שונים, וכבר מתחילות להגיע עדויות שונות על חווית השימוש. גולש מניו יורק, שקיבל לידיו את החולצה, מספר:  "לבשתי את החולצה ברכבת התחתית, והרגשתי הכי חופשי בעולם. הייתי מסוגל לעשות את מה שאני אוהב בפומבי בלי להפריע או להטריד אף אחד. מדהים!"

 

מעבר לאין ספור הבעיות המוסריות, החוקיות והאסתטיות של ההמצאה הזאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שחסרה גם אלטרנטיבה נשית. היוצרים טוענים ש"אם נקבל בקשות, נייצר גם גרסא נשית, למרות שקיימים בשוק לא מעט מעסים אינטימיים ודיסקרטיים לנשים".

 

 

לסיכום: חולצה מוזרה, דוחה ובאופן כללי המצאה הזויה.  כל מה שנשאר לנו לקוות הוא שאולי באמת מדובר בבדיחה. כרגע נראה שאם מישהו ירצה להזמין את הפטנט הזה – לא תהיה לו בעיה לעשות זאת

תגובות (0)
הוסף תגובה