פרויקט מימון המונים נועד להציל לסבית בת 17 שנשלחה למחנה טיפולי המרה

המשפחה המורחבת של נערה בת 17 ממזרח טקסס גייסה יותר מ -60,000 $ כדי להוציא אותה ממחנה טיפולי המרה ללסביות והומוסקסואלים אליו שלחו אותה הוריה. בני המשפחה אומרת כי שרה, ששם משפחתה לא פורסם, נענשה על ידי משפחתה לאחר שביקשה ללכת לנשף המסורתי של התיכון עם בת הזוג שלה.

 

עוד באון לייף:

 

פרויקט המימון GoFundMe עבור שרה נוצר ב-4 ביוני על ידי ג'ואי ג'ורדן, בן דודה של הנערה, סטודנט באוניברסיטת טקסס בסן אנטוניו. הסיפור עורר תשומת לב נרחבת לאחר שפורסם בעיתון היומי הגדול של יוסטון, Houston Chronicle. בנוסף, ג'רמי ג'ורדן, כוכב מקומי שמופיע בהצגה בשם 'סופרגירל', הוא גם בן דודה של שרה ואף הוא צייץ על המצב.

ג'ורדן כתב בעמוד התרמה ששרה היא צעירה חכמה ושאפתנית, אולם אלה לא מספיקים למשפחה הגרעינית הדתית שלה. כשהוריה שמעו על הנטייה המינית של הבת שלהם והם בחרו להעניש אותה בחומרה ולשלוח אותה למחנה ש"יטפל" במיניות של הילדה שנתפסת בעיניהם כפגומה:

 

הכירו את בת דודתי שרה. בגיל 17, העתיד שלה נראה מבטיח מתמיד. היא אחת מהתלמידות המצטיינות ביותר בכיתתה, היא חובבת ספורט ורצה למרחקים ארוכים ולוקחת חלק בפרויקטים חברתיים בבית ספרה ובקהילה. היא גם לסבית. כמו כל נער או נערה בתיכון שנמצאים במערכת יחסים, שרה וחברתה רצו ללכת לנשף ביחד. אבל כאשר הן עשו את זה, הוריה של שרה, שמאמינים כי הומוסקסואליות היא חטא וא- נורמאלית, שלחו אותה מפה בעל כורחה אל פנימיית 'כריסטיאן' במזרח טקסס עבור בני נוער בעייתיים "כדי ש"יעלימו שם את הלסביות שלה".

 

 

ג'ורדן מסביר כי מדובר במתקן כובל מאוד וכי שרה כבר ניסתה לברוח ונתפסה:

 

לא רק שמדובר בסוג של "טיפול" שלא עובד, אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש ממגוון רחב של ארגונים כמו איגוד הרפואה האמריקני והאקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים מצאו אותו כמזיק נפשית, במיוחד לקטינים. שרה אמורה לשהות במתקן הזה במשך שנה שלמה. אז במקום להיות מוקפת בחברים ובבני המשפחה המורחבת שאוהבים ותומכים בשרה עבור מי היא, היא תהיה מבודדת במקום שמתייחס למיניות שלה כאל חטא ומחלה. במקום להתאמן לתחרות דו-שיח שעתידה להתקיים במכללה שלה ובמקום להיערך לטורניר הנאומים של מדינת ג'ורג'יה, היא תבצע עבודה בכפייה כל יום שמבוססת על התנ"ך ותקבל "טיפול"  "במחלה שלה".

 

 

היא לא רשאית לבצע שיחות טלפון או לשלוח מיילים או כל צורה אחרת של תקשורת עם קרוביה. בנוסף, אסרו עליה לקבל מבקרים או לצאת מהמתחם. היא מנותקת לחלוטין מהעולם החיצון. היא כבר ניסתה לברוח, אולם נתפסה על ידי הצוות והוחזרה לכלא הזה.

 

בעדכון שבוצע בעמוד המימון GoFundMe, נכתב כי את הכסף הם מתכוונים להוציא על תשלום עבור סיוע משפטי שיוציא את שרה לחופשי. כל הכסף שיישאר, אם יהיה כזה, יוכנס לקרן לימודים. 

תגובות (0)
הוסף תגובה