הסקסולוגית שלי ורוד: כך תשמרו על התשוקה בזוגיות

מכירים את הרגע בו התאהבתם זה בזו ואתם לא יכולים להוריד את הידיים אחד מהשנייה? לעיתים זה קורה כבר לאחר שנה, שלוש או עשר אבל לכולנו זה קורה כשהשגרה מתחילה להשתלט.

 

ד?ר שלי ורוד היא יועצת מינית וזוגית המתמחה בפתרון בעיות אינטימיות. שלי עובדת עם נשים, גברים וזוגות בכל הגילאים. לאחר שסיימה את לימודי התואר השני שלה בפסיכולוגיה קלינית, טיפול זוגי ומשפחתי, שלי הבינה כי התחום בו היא רוצה לעסוק ולהתמחות בו הוא התנהגות מינית. והמשיכה ללימודי תואר שלישי במכון למחקר מתקדם למיניות האדם בסן פרנסיסקו. היא התפרסמה כיועצת מינית וזוגית בישראל לאחר השתתפותה בתכנית הריאליטי ?האח הגדול? וכותבת לאתרים המובילים בישראל.

 

בהרצאה מלאה תובנות ד"ר ורוד תעזור לנו להבין מה הם יסודות התשוקה, איך מעלים את החשק המיני ומה צריך לעשות בכדי לגוון את חיי הזוגיות שמשפיעים גם על התחושה שהמשיכה המינית שלנו יורדת. נדבר על מיתוסים המתקשרים לסקס וזוגיות, מיניות הגבר והאישה ונבין ממה החשק המיני שלנו מורכב ומושפע.

 

 

הרצאה על תשוקה, סקס וזוגיות המיועדת לנשים, גברים וזוגות שתסתיים עם טיפים לשמירה על סקס מדהים גם לאחר שנים ודרכים לגיוון חיי המין שלנו הכוללות גם אופציות לסקס לא שגרתי ואולי אפילו לזוגיות קצת אחרת.

 

ביום ראשון הקרוב (ה 19.6) הסקסולוגית ד"ר שלי ורוד תגיע להרצאה כחלק מסדרת ההרצאות של Funzing. מיוחד לגולשות און לייף: הכניסו את הקוד FunLife_Love וקבלו את הכרטיס הראשון ב25 ש?ח בלבד (במקום 35 ש?ח)

 

ההרצאה תתקיים במסעדת "יאסו" בתל אביב. כל הפרטים באירוע ההרצאה בפייסבוק

תגובות (0)
הוסף תגובה