ישראל: המדינה בה גניבה חמורה מאונס

אתחיל ואומר – "משהו מסריח בממלכת משה קצב". מיהם הבוחשים מאחורי הקלעים לטובתו? מה מניע אותם? הרי לא יעלה על הדעת, והדעת לא מצליחה לתפוס כיצד הוועדה לשיקום האסיר שוקלת לשחררו לשיקום מחוץ לכלא. ידוע כי האנס הסדרתי קצב לא הביע כל הכרה בהיותו עבריין מין, בעבירות המין שביצע, אז אין אלא לתמוה – אותה הסכמה לפיה אין משחררים עבריין מין אם לא הודה והתחרט על פשעיו – האם היא מתפוגגת כאשר מדובר בנשיא האנס לשעבר?

 

ומיד עולה בתודעתי אתי אלון, שלא רק שנשפטה ל-17 שנים לעומת 7 השנים שקיבל קצב, אלא גם קיבלה דחייה מוועדת השחרורים. טוב, היא גנבה, לא ביצעה עבירות מין, אז במדינת היהודים היא וודאי הרבה יותר אשמה.

 

שרשרת הקידומים מטעם מפכ"ל המשטרה שמסיג במדיניותו המקלה על עברייני מין עד כדי קידומם בתפקידם, שחרורו של יניב נחמן לעבודות שירות בלבד וחזרתו הצוהלת של חנן גולדבלט להציג בפני קה ל– כל אלה הן רק מקצת הדוגמאות שמפגינות את זילות המבט הממסדי על עברייני מין. אולי זה לא כזה מפליא שמשה הקצב ישוקם לכאורה מחוץ לכלאו- הרי כל בת דעת מבינה שאם טרוריסט נגד נשים לא מבין מה כל כך פגום במה שעשה, הרי ששיקום הוא בבחינת בדיחה מכאיבה כל כך.

 

אני חוזרת ואומרת – משהו מריח ממש רע בעיסוק הבלתי פוסק בניסיון לשחרר מהכלא את הקצב – משהו לכאורה מספר לנו כי ייתכן, רק השערה, כי יש כאלה שאיננו יודעות מיהם- שייתכן שמהלכים עליהם אימים עם מידע זה או אחר. אחרת, אני מודה, לא ניתן להבין איך אחרי שוועדת השחרורים פסקה על היותו נרקיסיסט ובעיני עצמו קורבן של נשים, דבריה הכתובים ארוכות ונוקבים, נותרים חלולים ושוב אנחנו לפתחו של שחרור מוקדם של עבריין מין, שלא מכיר בהיותו אנס.

 

 

בואו נאמר זאת באופן ברור- במדינת ישראל את תאכלי מרורים של ממש, כמו אתי אלון, אם מעלת וגנבת. את יכולה להיות אסירה למופת – על כך לא היה כל ויכוח. את יכולה להכיר בעוול שביצעת כלפי לקוחות הבנק שמכספיו מעלת. אלא שאתי אלון לא מקושרת לשלטון ולרוע "מזלה" היא גנבה – עבירה עליה נידונים בישראל ביעף ל-17 שנה ולא ל-7 שנים שיתקצרו משמעותית כפי הנראה במקרה של קצב. לא ידוע לי גם אם מתקיים דיון כלשהו על מצבה הנפשי של אתי אלון, האם היא בדיכאון – כן, ניתן לשער- ולו בשל הכליאה הארוכה כל כך? האם מישהו כלל דן במצבה הנפשי כמו הדיונים האינסופיים במצבו הנפשי של האנס קצב?

 

דעו נא אחת ולתמיד- אם עבריינים או עברייניות אתם או אתם – הכריעו בעד עבירות מין ולא גניבת כסף או רכוש – כי גניבת גופה ונפשה של אשה באמצעות אונס עוברת והנפגעות שלו שמתנגדות לשחרורו הן בבחינת אותם כלבים נהדרים – כן, נובחות בכאב עמוק ונורא- במובן החיובי, אבל שיירת הקצב, שעל חלק ממרכיביה איננו יודעות ויודעים, ממשיכה לעבור ולדרוס כל מי ששקלה אי פעם להתלונן נגד מי שתקף אותה מינית.

 

יש לומר אם כך, המשוואה פשוטה עד אימה – במדינת ישראל תהיה קצב, רק אל תעזי להיות אתי אלון – כי עבורך לא ישקלו ולו לרגע את מצבך הנפשי, ממילא תיכלאי להרבה יותר שנים וברור כי לא יידונו במקרה שלך בסיבות של ממש להקדמת שחרורך. 

תגובות (0)
הוסף תגובה