חילונים נאורים, גם אתם הומופובים

כמה קל נעים ומלטף גוף ונפש להשליך את כל מנת הרעל ההומופובית רק על רבנים מתועבים. כמה נעים לחיות עם מצפון שקט ושליו כל כך- ממילא שנאת חרדים היא הבון טון, אז יאללה בואו נצקצק בלשון, נכתוב ונאמר- אוי, כמה הם פרימיטיביים, החשוכים האלה בשטנתם. אכן, אין לערער על הבחילה והסכנה העמוקה שאמירותיהם מייצרות, אך רגע- בואו נביט בנו פנימה- האם גם את ואתה משוחררים מההומופוביה, כי לעתים אצלנו- החילונים הנאורים כל כך, היא מוסווית ועל כן קלה להפנמה.

 

עוד באון לייף:

 

כאשר המבט שלך ננעץ מבלי להסירו על זוג גברים שמביעים את אהבתם בפומבי, בליווי, לרוב, של הערות פוגעניות כמו "עשו זאת במיטתכם ולא במרחב הציבורי"- אופס- הנה הומופוביה. כאשר טרנס נשאל אם הוא גבר או אישה – הנה- טרנספוביה חד, מכוער וחלק. כאשר לסביות נשאלות – רגע, מי מביניכן היא הגבר ומי האישה – שאלה זו תקועה היטב עמוק בהטרו- נורמטיביות בה יש מקום רק לשני מגדרים – סלחו לי- אבל זו פרימיטיביות של ממש. כאשר ביסקסואליות נחקרות – "אז את מה את באמת מעדיפה, להיות עם גבר או להיות גם אישה?" הנה שוב הבורות המצמיתה. אולי תעשו טובה, הפסיקו לשאול אותנו שאלות – מי הרשה לכם בכלל לשאול אותן – ולכו לקרוא את המוני המאמרים, הספרים והמחקרים ואז אולי תבינו מהי הומופוביה ומהם מופעיה – הגלויים והסמויים כאחד.

 

כאשר אתם הנאורים מעלים ממ- תמונה לפייסבוק, למשל כביקורת מצוינת נגד הממשלה- ובה רואים את ביבי וליברמן במיטה, או את בנט בבגדי אישה – אולי אתכם זה מצחיק – אך עבורי- כבוצ'-לסבית- זה לא משעשע בכלל. זה הוא אורח חיי, להלביש מבפנים ומבחוץ מופע גברי – בהיותי כל כך אישה.

 

ואולי, אני מהרהרת ביני לביני, אהיה ממש נדיבה אתכם-סטרייטיות וסטרייטים- לכבוד חודש הגאווה – עד כדי כך טובת לב אהיה שאקבל אתכם כפי שאתם ואפילו ארשה לכם להתנשק בפומבי – רחמנא ליצלן.

 

ומי אלו שמככבים בראש מצעד השטנה ופשעי שהשנאה נגד נשות ואנשי הלהט"ב? הפנו ראש מעלה. האם אי פעם שמעתם את ראש הממשלה מגנה – הרי חובב גינויים הוא- את מעוררי האלימות לסוגיה נגד הקהילה? יש להוסיף ולומר, וזאת בהקשר לביטול מצעד הגאווה בבאר שבע (משום מה לא זכור לי שהמשטרה דאגה כל כך כשצעדו אלפי יהודים ביום ירושלים אל תוך מזרחה של העיר). או אז, מצאה המשטרה משאבים לשמור עליהם הצועדים מפני אוי –  המסוכנים הערבים. וכן, מלבד ראש הממשלה שקולו דומם עת רבנים בתפקיד ציבורי ומקבלי שכר מטעם המדינה מתבטאים באופן שמסכן אותנו הלהט"בים, גם המשטרה משתפת פעולה – אל נשכח את ההפקרות המזוויעה של שחרור ישי שליסל שבוע לפני מצעד הגאווה בירושלים שנגמר ברצח של שירה בנקי הזכה ז"ל.

 

מדינת ישראל מתהדרת בהיותה נאורה, ליברלית וחופשייה כאשר היא מראה ברחבי העולם את מצעדי הגאווה. ליברמן ידוע כמי שעושה זאת במיוחד. אז אנא מכם – ראש הממשלה, שריו ושרותיו, תפטרו אותנו מגאוותכם בנו, כי לפחות אני בזה ומתביישת בכם, מניעי השנאה. 

תגובות (0)
הוסף תגובה