לי לוי היא הכוכבת העולה של מדורי הרכילות, אבל לא ממש ברור למה

לפני שנים רבות עוד כשהייתי שחקנית צעירה בת 22, פסגת השאיפות של בני דורי שסיימו את בית צבי ושות', היתה לקבל לצד תפקיד ראשי בתיאטרון איזו הופעת אורח בתכנית של דודו טופז או כיכוב בקמפיין טלוויזיוני למגנום או לגרביונים. מה שיבוא קודם. פרסומות היו בעבר ההיי לייט של ההצלחה, מי שהופיע בפרסומת הפך לכוכב הביצה, הוזמן לאירועים וקיבל עוד ועוד פרסומות שהזינו את חשבון הבנק והקריירה שלו. שנים מאוחר יותר הגיע עידן הטלנובלות שירה כמו מתוך תותח מסת שחקנים נוספת. אותו עידן שהיה ידוע אז לשמצה הכין את הקרקע לאחד גרוע יותר, הלוא הם ימי הריאליטי שירו כמה פעמים בשנה לקוסמוס מסות של זוהר מדומה והפכו למה שמכונה בעגה: הכוכבות החדשה. זו שדורשת ממך אפס כישרון (וגם אם הוא קיים, איש אינו מתייחס לכך), מראה מצודד ובעיקר מנהל אישי ששולח מסרונים לצלמי פפראצי "בואו אני בים". מה שגרוע מכל הוא שלנו בתקשורת יש איזה שהוא מנהג מגונה שכזה להזין את מפלצת הכלום בעוד כלום, ולהפוך אנשים אנונימיים לחלוטין, חלקם עילגים חלקם חסרי אג'נדה או עניין בסיסי, לשמות החמים והלוהטים מדורי הרכילות, ההשקות ורחמנא ליצלן אלה שמופיעים ערב ערב על המסך שלנו.

 

עוד באון לייף:

 

אני צופה מזה כשבועיים בריאליטי החדש "האמזונס", חיקוי מטורף (ויש יאמרו שלא) של הישרדות ואולי אפילו מפחיד וקיצוני מזה. כשאני משתמשת במילה מפחיד אני פחות מתייחסת לתנאי השטח הקשים ולנחשים שמאיימים לצוץ מכל עבר, כמו אל החומר האנושי ובעבוע האינטריגות מתחת לפני השטח, של אנשים שיודעים שכדי לקבל אחר כך 3000 ? באיזו השקה של סוודר הם צריכים להתבלט על ידי פיזור חכמת רחוב של ארנבת ולשון חלקלקה.

 

לצד גאוני הדור שהגיעו לתכנית, חלקם במטרה לעבור חוויה אמיתית וחלקם כדי להגדיל את מכסת ההזמנות להשקות בתיבת המייל שלהם, יש אחת מאוד מוכרת, לכאורה, לי לוי. אתם מסתכלים עליה ויודעים שאתם מכירים אותה, לא בדיוק מצליחים לשים את האצבע מהיכן, ומה בדיוק היא עושה בחיים. אבל נו "זו ההיא לא?". שיטוט קטן בגוגל מסביר הכל: לי לוי בים, לי לוי מתפשטת, לי לוי בביקיני, לי לוי בהשקה.

 

לי לוי ב"אמזונס". צילום: אייל אלקבץ

 

אני חייבת לומר שלוי נראית על פניו כדבר הפחות מזיק בתכנית הזאת. בלונדינית חמודה, דוגמנית דנית, מאד יפה אפילו. בכרטיס הביקור שלה היא הבטיחה לשים קץ לתמת "הבלונדינית כפצצת סקס". אך אם לשפוט לפי מהלכי הקריירה שלה עד כה, ולפיזור רסיסי המיניות בלב הג'ונגל, כנראה שאין למה לצפות. ולא שיש לי חלילה השגות או תלונות כלפי קריירת הדוגמנות של לוי. הבחורה החמודה הזאת צוחקת כל הדרך אל הבנק, והלוואי והיה לי את המזל שלה אי אז בגיל 22, לזכות בסוכן אישי כל כך גאון. אגב, אם אתם חושבים שבשנאת דוגמניות עסקינן, אז הנה טעות נוספת, אני דווקא מחבבת דוגמניות, פעם כשהייתי ילדה גם אני רציתי לקבל קמפיינים. אלא שמה שלוי או ליתר דיוק הסוכנים שלה עושים, גאוני מרוב שהוא מטומטם וזה מצליח שממש בא לי לבכות. בעצם זה לא הם המטומטמים, אלא אנחנו שקונים את זה.

 

הבחורה הפכה לשם דבר בכל מדור רכילות ישראלי רק מכיוון שהיתה במקום הנכון ובזמן הנכון, על פניו. שיטוט באינטרנט כמעט ולא מוצא דבר על לוי, לא קמפיינים, לא אודישנים לא סדרות אלא בעיקר תמונות פפראצי מהים ומהשקות שונות ובני זוג אטרקטיביים ומושכי אש. את הפרסום הראשון שלה קיבלה לוי כשהיתה חברתו או שמא ידידתו של יאיר נתניהו הבן של. את 15 דקות התהילה של ההתעניינות הרבתי בבלונדינית המצודדת שנדבקת לבנו של ראש הממשלה ידעה הבחורה לנצל היטב. אחר כך היא נדבקה לרווק מספר אחת בתחום: יהודה לוי. אז, פרוד טרי מנינט, הגבר שכל צלמי הפפראצי רק חיכו לראות האם המשיך הלאה או שיחזור לאהובתו משכבר הימים. בדיעבד הסתבר שככל הנראה מדובר בקונספירציה תקשורתית מתוכננת היטב ושבין השנים לא ממש היו יחסים אינטימיים, אבל יש תמונה, ולכו תוכיחו עכשיו שאין לכם אחות. ולסיום אפילו עשתה סיבוב קצר עם עוד רווק הולל עם רשימת אקסיות מפוארת – איציק זוהר.

 

אני לא יודעת מה ייצא ללוי מכל ההו-הא התקשורתי בביצה הישראלית. אם החלום הגדול שלה הוא לפרוץ כשחקנית בהוליווד כפי שציינה בפרק הראשון, הייתי ממליצה לה לעבור לשם מיד ולהתחיל לשחק במגרש של הגדולים. בסוף החודש היא אמורה לפגוש את לאונרדו די קפריו באירוע גאלה בסן טרופה, הנה ההזדמנות. אלא שבינתיים שיטוט קטן בגוגל מגלה לי שהיא כבר קיבלה בארץ קמפיין של עשרות אלפים דולרים בו היא כמובן, מתפשטת. אופס, נדמה לי שבכל זאת נשברה עוד סטיגמה.  

תגובות (0)
הוסף תגובה