מעיינות סודיים לכל המשפחה: 5 המלצות לא שגרתיות

עין אמפי, רמת הגולן

יש מקומות שפשוט גורמים לכם לעצור רגע ולהגיד וואו, לא ידעתי שיש מקום כל כך יפה בישראל. את התחושה הזו תקבלו שתגיעו לעין אמפי. לאחר הליכה קצרצרה יתגלה בפניכם מעיין יפהפה עם מים צלולים, זכים וקרים. במים ישנם דגים, אם שוחים וזזים לא מרגישים אותם אבל אם תניחו את כפות הרגלים ללא תנועה תקבלו טיפול פדיקור יסודי. זוהי פינת חמד אמיתית בבקשה שמרו על המקום, אין פחי זבל ולכן יש לקחת את הזבל אתכם. המקום נמצא ברמת הגולן ותמיד יש חשש למוקשים, אז הקפידו ללכת בשביל ולא לטייל באזור המעיין.


 

עין חרדלית, גליל מערבי

אז נכון השם עין חרדלית לא עושה חשק להגיע למקום אבל תאמינו לנו, אתם תודו לנו על שגילינו לכם את המקום הקסום הזה. המעיין הוא למעשה פלג מים רדוד וצלול שניתן ללכת לאורכו עם בריכות שכשוך והכול מוצל על ידי עצי דולב ענקיים, עצי תאנה ועוד. לאורך כל הטיול ניתן לנוח לצד המים, מומלץ להביא מחצלת למצוא פינה ופשוט להסתלבט בטבע, הילדים כבר ישתגעו על בריכות השכשוך.


 

עין צובה, קיבוץ צובה

עין צובה הוא ללא ספק אחד מהמעיינות היפים באזור ירושלים. במעיין המטופח והשמור על ידי הקיבוץ זורמים מים כל השנה, המים נקיים ומומלצים לרחצה והשתכשכות, סביב המעיין תמצאו מדשאות, שולחנות פיקניק אחדים והמון נוף של הרי ירושלים. מקסים.


 

 

מעיין אלרואי, קריית טבעון

מעיין אלרואי בקצה קריית טבעון, שופע במים כל השנה, מעיין מקסים וסביבו מספר מסלולים קלים. האזור החביב על הילדים הוא אזור הנביעה המוצל ובהמשך ישנה בריכה מעט יותר עמוקה (עד המותניים). ישנן מדרגות נוחות לישיבה ואפשר לפרוש מחצלת. המקום לא מאוד גדול אך גם אם צפוף אפשר לתפוס פינה. מהמעיין ניתן להמשיך מזרחה כ 650 מ' הליכה לעבר קרונות הרכבת המשוחזרים של תחנת רכבת אלרואי או מערבה למסלול העובר לאורכו של הקישון.


 

עין פיק, דרום רמת הגולן

נוף מרהיב ומעיין – מה צריך יותר מזה? אם אתם מבקרים בדרום הגולן, אל תחמיצו ביקור בעין פיק. המקום עבר פיתוח וכיום ישנם שבילים מסודרים המובילים אל תצפית מרהיבה לכינרת, עצירת חובה לצילום משפחתי. מהתצפית יורדים במדרגות אל המעיין, קודם תזהו בריכה קטנה ואם תמשיכו עם השביל תגיעו עד לנביעה עצמה. אזור המעיין מוצל, והוא מאוד קרוב לחניה, כמה מאות מטרים ואתם שם.


 

 

 מחפשים עוד מקומות סודיים? פארקים? חופים מומלצים? באפליקציה החינמית EZgoing Family יש כ 350 מקומות וכולם מתאימים לבילוי קליל עם הילדים!

להורדה באנדרואיד

להורדה באייפון

דף הפייסבוק

 

 

בילוי משפחתיהחופש הגדולחופשה משפחתית