טרור גיל ה-40: למה סנדי בר צריכה להזריק חומרי מילוי?

גילוי נאות, אני לא נגד חומרי מילוי, טיפולים קוסמטיים, ניתוחים פלסטיים וכו'. האמת היא שמלבד בוטוקס שמפחיד אותי ממש – רעל עכברים וכל הטראש הזה, אני מניחה שיום יבוא ואתכנן לאימא שלי ולי איזו מסיבת הזרקות קטנה לכבוד יום ההולדת. אני בת 39 וחודש. זאת אומרת נותרו 11 חודשים עד יום הולדתי ה- 40 אם כי אני נראית צעירה הרבה יותר, ומודה שממש לא תכננתי להתעסק בשטות הזאת יום לפני גיל 50. מה אתן מרימות גבה, אפילו קוסמטיקאית שמורידה שעווה אין לי. ספר קבוע עוד לא הספקתי להכניס לארסנל ה"אנשים שעובדים בשבילי כדי שאראה נורמלי" וגם לא מניקוריסטית, אז הזרקות?.

 

שרון סטון: ניסו להכריח אותי לעבור 

ניתוחים פלסטיים

שרון סטון הסכימה לספר בראיון את מה שרוב כוכבות הוליווד מעדיפות להסתיר. האם ניתוחים פלסטיים קידמו את הקריירות של מג רייאן, רנה זלווגר או מלאני גריפית?

לטור המלא

 

אז למה אני בלחץ אתן שואלות? הקמפיין החדש של סנדי בר הכניס אותי ללחץ והפך לי את הבטן. מניחה ששיקולים יחצ"נים נעשים בדרך כלל בתום לב, מניחה שגם שיקוליה של בר עצמה היו כלכליים נטו. היי, לו היו מציעים לי קמפיין למילוי אני מניחה שהייתי מתגברת על החשש ממלכודת העכברים וחותמת על החוזה שיכסה לי את המינוס. אלא שהידיעה שכביכול "סנדי בר החליטה שבגיל 40 הגיע הזמן להזריק", ולו כדי לקדם את חומר המילוי החדש של חברת קוסמטיקה כלשהי- הפילה לי את הלב. יודעות מה, ביאס אותי קצת.

 

 

מישהו ראה לאחרונה את סנדי בר? אז אני ראיתי (וכמעט בלי איפור). בת ארבעים או לא, היא נראית מדהים. לכן מה שמבאסת יותר מכל היא העובדה שאנחנו ממשיכות עד עצם היום הזה להזין את מפלצת גיל הארבעים כפי שיצרו אתרי הלייף סטייל ההוליוודיים, עם מיטב אמרות מטופשות הסבורות שבגיל 40 אישה חייבת לעצור את סימני הגיל. "אם תזריקי מוקדם תמנעי מלכתחילה את הופעת הקמט" אמרה לי פעם איזו קוסמטיקאית כשהייתי בת 37. ואחר כך בדרך לאיזו טיסה כשדפדפתי בקוסמופוליטן נפלתי על כתבת "10 דברים שמומלץ לעשות בגיל 40". ברגע הראשון דילגתי הלאה כי "מה לי ולגיל ארבעים", ואז נזכרתי שאני אוטוטו במשבצת וחזרתי באימה לאחור כדי לקרוא ולהפנים. כי זה מה שעושים במשטר ההפחדה – מפנימים ומיישמים, בלית ברירה. מי אמר? אלוהי הבוטוקס. 3 סעיפים מתוך העשרה דיברו על טיפולים קוסמטיים. חמצן, מילוי, הזרקות. אלוהים אדירים פשוט יצאתם מדעתכם.  

 

סנדי בר שהייתה דוגמנית מאד מוצלחת ואולי גם שחקנית לא רעה בכלל אבל עם קריירה מוצלחת קצת פחות, נסעה להוליווד וחזרה ארצה לפני שנים. אלא שנדמה היה כי את השנים האחרונות היא מעדיפה לבלות מתחת לרדאר התקשורתי. את בר תמיד חיבבתי , הייתה בה עדינות ופאסון ויופי מושלם שנותר שם אגב גם כיום בגיל ארבעים. הו האימה. האמת היא שמטרידה אותי המחשבה שדווקא את הקמפיין הזה בחרה בר לקחת אחרי כל כך הרבה שנות שתיקה. אני מניחה שהיו לה הצעות אחרות שדחתה על הסף, קשה לי להאמין שלא. יכול מאד להיות שזו לא בחירה יחצ"נית להציג זאת כך, וייתכן כי בר עצמה שחיה בהוליווד אי אלו שנים החליטה שהיא מיישרת קו עם הטרנד העולמי כדי למנוע על פרצופה את ה"מוות המוקדם" שנקרא: זקנה. אחלה דיל לא? גם קמפיין גם זריקות חינם. מה שמטריד באמת היא העובדה ששוב מנסים לנטוע לנו בתת המודע את הנוסחה ההוליוודית הפשוטה בגרסה מקומית בכל הנוגע לפרסומים ולנוסח שלהם. דהיינו: אם סנדי בר החליטה בגיל 40 להתחיל להזריק חומרי מילוי, אז מי אנחנו הלכלוכיות, פשוטות העם שסביר להניח ונראות פחות טוב ממנה, שנרשה לעצמנו לדלג על הפעולה החיונית הזאת, ונזניח את עורנו לפגעי הזקנה האיומים של גיל ארבעים.

 

כאמור, מניחה שעוד עלולה למצוא את עצמי בעוד שלוש או ארבע שנים יושבת בחדר המתנה ממוזג ומואר וממתינה למזרק עם חומר מאלחש. מנגד נמאס לי מ"טרור גיל ה-40". אני מאחלת לסנדי בר לחזור לתודעה הציבורית ולהבין שכאן בפרובינציה אנחנו מקבלים אותה גם ככה. עם קמטוטי גיל שרק קוסמטיקאית רואה, ואולי עם חזון חדש של נשים שיחליטו שהן שמות סוף לטרור ההוליוודי ולפיקציית משבר הגיל. תתקדמו, אנחנו לא בסיקסטיז. וכמו אמרו אצלנו בשכונה בחולון: לא משבר ולא נעליים. האמת שלא הייתי חוזרת ולו יום אחד אחורה, גם לא במחיר עור חלק יותר.  

תגובות (0)
הוסף תגובה