זינוק חסר תקדים בשימוש בטינדר בכפר האולימפי בריו

הרחק מהמצלמות, מהקהל הרב ומהתקשורת, אחרי שעות הפעילות, גם הספורטאים האולמיפיים מחפשים דרך להגיע לשיאים חדשים, ולא רק בספורט. מאפליקצית 'טינדר' נמסר שהשימוש באפליקציה גדל ב100% מהשימוש הרגיל, ונראה שהספורטאים מחפשים דרכים לשחרר את הלחץ הגדול שהם נמצאים בו בתוך הכפר האולימפי. בנוסף, נודע כי הספורטאים שמופיעים בטינדר, מעדכנים בחשבון הטינדר שלהם משפטים בסגנון "יש לי הרבה זמן להעביר" או "מחפש לעשות כיף בריו!".

 

עוד באון לייף:

 

מי אמר שאי אפשר לעשות כיף במהלך מה שאתה אוהב לעשות? ציוץ של השחיין ראיין לוכטה. צילום: טוויטר

 

סטוצים בין ספורטאים בכפר האולימפי היא לא תופעה חדשה, אבל השימוש באפליקציות ההכרויות הפכה את התופעה לרחבה ונגישה הרבה יותר. הניצנים של תחילת התופעה הופיעו במהלך אולימפיאדת החורף בסוצ'י בשנת 2014, שם היתה רגיעה של החוקים הקשוחים בנוגע למדיניות הרשתות החברתיות, מדיניות שנכנסה לתוקף בזמן אולימפיאדת לונדון 2012.

 

מאז, התחרות בתחום אפליקציות ההיכרויות רק הלכה וגדלה, וטינדר, האפליקציה שמאפשר למשתמשים "להחליק" עם האצבע ימינה ושמאלה כדי לאשר או לדחות בני זוג פוטנציאליים, הפכה להיות האפליקציה הכי פופלריית בכפר, וחולקת את התהילה ביחד עם אפליקציות כמו גריינדר, הינג' ואחרות.

 

הרחק מהמצלמות, מתרחשת מציאות ספורטיבית אחרת לגמרי. צילום מסך: Twitter 

 

הדוברת של טינדר, רוזט פמבקיאן, אומרת שהשימוש בטינדר זינק, וההתאמות (Maches) באפליקציה גדול ב129% במהלך סוף השבוע האחרון, ובחברה צופים שהפופלריות שלה רק תגבר, ככל שהאולימפיאדה תתקדם.

 

מרקוס ניימן, ג'ודוקא משבדיה, שמתחרה בקטגוריית ה-90 קילו, אמר שהוא קיבל 10 התאמות ביום הראשון שבו הגיע לריו. "המון ספורטאים משתמשים כאן באופן קבוע באפליקציה", אמר ניימן בן ה-25.

 

האולימפיאדה שנערכת בקיץ היא הסביבה המושלמת לרומנים קצרים. למעלה מ-10,000 ספורטאים במתחם של כ-30 בניינים שנמצאים רחוק מהחופים המוכרים של ריו. הכפר ממקום בכפר מבודד בין ההרים של ריו, עם מרכזי קניות מעטים.

 

מחפשים דרכים לשחרר את הלחץ. צילום: Shutterstock

 

"האולימפיאדה היא תקופה מאוד מינית", מספרת ג'ולי ספירא, מומחית הכרויות ואפליקציות היכרות. "ספורטאים צעירים כבר משתמשים באופן טבעי באפליקציות האלו, אבל עכשיו הפופלריות שלה רק הולכת וגדלה, כמו חומר דליק".

 

מארגני אולימפיאדת ריו חילקו 450,000 קונדומים לספורטאים, פי 3 יותר מאולימפיאדת לונדון ב2012. נציגי המשלחות לא נראים מודאגים במיוחד מהרומנטיקה שנוצרת במהלך התחרויות. הצוותים האוסטרליים רשאיים להשתמש בטינדר ובאפליקציות נוספות, ועל הספורטאים האחרים לא נאסר להשתמש בהם.

 

התמונות המיניות שכובשות את הרשת. מתוך הבלוג "פורנו גאה או שחיינים אולימפיים?"

 

המשתמשים באפליקציה שנמצאים בברזיל מעדכנים באופן תכוף את תמונות הפרופיל שלהם, לרוב עם ביקיני, או בלי חולצה, ליד אחד החופים של ריו.

נותר רק לדמיין כיצד ייראה הכפר האולימפי במציאות של טוקיו 2020.

תגובות (0)
הוסף תגובה