בעבודה, בחודש שמיני, עם ילדה בת 3 על הגב: תמונת האם שנגעה בנשים רבות

תצלום של אישה בשבוע ה-35 להריונה שעובדת כרופאת צוות בקבוצת פוטבול בתיכון באוקלהומה הפך לוויראלי ברשת ובצדק. בתמונה נראית הרופאה מגיעה לעוד יום עבודה עם בטן של חודש שמיני כשהיא נושאת את בתה בת ה-3 על גבה. התצלום הנפלא מצליח ללכוד בעדשה חיים שלמים של אמא עובדת ולא ממש משנה באיזה מקצוע.

 

מייגן מאייר פרסמה את התמונה בעמוד הפייסבוק שלה ביום חמישי שעבר. "זה אנחנו. כך אנו נראות", אמרה ל- ABC News על התמונה.

 

 

מאייר הופתעה לגלות עד כמה היא הצליחה לגעת בנשים אחרות. התמונה, שמראה את מאייר בעיצומו של מולטי-טאסקינג מרשים מעניקה טיפול זריז ויעיל לשחקן שנפצע, תוך שהיא שומרת על הילדה שקשורה לגבה, נגעה ללבן של אמהות שעובדות בכל סוגי העבודות וגם בלבן של נשים שאינן אמהות וצברה אלפי לייקים במדיה החברתית.

"זה מה שקורה כשאת בשבוע ה-35 להיריון, הבעל נוסע מחוץ לעיר לסופשבוע, הבייביסיטר של הילדה בת ה-3 שלך מבריזה ברגע האחרון, ויש לך משחק להגיע אליו!" כתבה מאייר לצד התמונה. הכיתוב המקורי של התמונה נקרא "רופאת ספורט ואמא."

 

 

"כהורים עובדים, לעתים קרובות אנו צריכים לבצע משימות רבות במקביל, וזה הרבה יותר קל כשאנשים מסביב מבינים את זה. אנחנו לא ממציאות תירוצים – אנחנו מוצאות פתרונות. למזלי, הצוות איתו אני עובדת מאוד תומך בי ומבין את המצב שלי, מה שהופך מקרים מלחיצים כאלה להרבה יותר קלים".

 

מאייר, שעובדת גם כפיזיותרפיסטית של רקדני מחול, סיימה את הפוסט שלה באמירת תודה על התמיכה ובשמחה על ההתקדמות שעשינו כחברה. "עשינו כברת דרך ארוכה ב -2016," כתבה. 

תגובות (0)
הוסף תגובה