קנדל ג'נר וג'יג'י חדיד, תזהרו: ככה נראים הקמפיינים המובילים עם דוגמניות פלאס סייז

אנחנו כבר רגילים לראות פרסומות בהן מככבות דוגמניות עם גוף רזה ומוצק, עד שנראה לנו שאין שום סיכוי שזה יכול להראות טוב אחרת. אבל הפרויקט הזה, של BuzzFeed, ממחיש היטב שגם דוגמניות פלאס סייז יכולות להראות סקסיות ומושכות, ולעשות שירות לא פחות טוב למותגים. כמובן שעל הדרך הן גם מדגמנות דימוי גוף חיובי וביטחון עצמי – שני דברים שכל כך נדירים במחוזותינו.

 

הפרויקט בחר את שש הפרסומות הכי בולטות מ-2016 והחליט לשחזר אותן, רק שבמקום הדוגמניות שבקמפיינים, הוא ליהק דוגמניות פלאס סייז. כל השאר נשאר דומה – התנוחה, הסטייליג והאווירה. רק הקילוגרמים השתנו.

 

 

התוצאה, כפי שאתם יכולים לראות בסרטון, לא פחות ממהממת. הדוגמניות לא רק נראות טוב "יחסית" לנשים מלאות, אלא פשוט נראות לא פחות יפות וסקסיות מהדוגמניות המקוריות, ומוכיחות שבאמת אפשר להיות יפה בכל מידה.

 

"אני מרגישה מאוד סקסית. כשמתסכלים על הפרסומת רואים שלי ולדוגמנית יש מבני גוף שונים וזה רק מוכיח שכל אחת יכולה ללבוש מחוכים", אומרת קלסי רוז, שהצטלמה בדומה לקמפיין של אייג'נט פרובוקטור. "הפרויקט הזה מוכיח שפרסומות צריכות להכיל יותר גיוון, בגלל שהוא מראה שאת יכולה להיות יפה בכל מידה ושאופנה מיועדת לכל אחת".

 

 

ג'זמין, דוגמנית פלאס סייז נוספת, מספרת שבגיל ההתבגרות שלה היא לא ראתה אנשים שדומים לה במגזינים ובפרסומות. "אני חושבת שזה מאוד חשוב שנבין שללא קשר לגיל, הגוף שלנו יפה בגלל שהוא הגוף שלנו ואנחנו צריכים לקחת אחריות על זה ולהרגיש חזקים".  

 

תגובות (0)
הוסף תגובה