מרצה לאנטומיה התפשט באמצע שיעור. כך הסטודנטים הגיבו

לא פשוט להיות מורה בימינו. כשצריך להתחרות על הקשב ההולך ומתקצר של התלמידים מול סמארטפונים ושלל אתגרים אחרים, המתודות הקלאסיות לעיתים פשוט לא מספיקות, ומהמורים נדרשות כריזמה מירבית ויצירתיות בלתי נדלית כדי להצליח ולהעביר את החומר. אבל היצירתיות הזו לעיתים לא יודעת גבולות, כפי שמוכיח מקרה מטריד שתועד ברוסיה, בו מרצה לאנטומיה החליט להדגים את החומר הנלמד על גופו העירום.

 

עוד באון לייף:

 

סטודנט שנכח בהרצאתו של הפרופסור קמיל מגומדוב תיעד את האירוע הלא שגרתי בו המרצה פשט את בגדיו והסתובב באולם בעירום, בשעה שסטודנטים אחרים יצאו מן הכיתה בסערה. לדברי הסטודנטים, המרצה לא הזהיר בשום צורה את הנוכחים שהוא עומד להתפשט, ואחרי שראה שהנשים בכיתה ברחו ממנה לבש בחזרה רק את מכנסיו.

 

 

"לא יכולנו להבין מה קורה", אמר סטודנט לתקשורת המקומית. "הוא התחיל לפשוט את הבגדים פתאום, בלי אזהרה, ואז הוא היה עירום לחלוטין. הוא אפילו לא לבש תחתונים. אנשים לא ידעו מה לעשות". סטודנט אחר נשמע בווידאו באומרו, "אמרתי לכם שהוא משוגע. הוא בהחלט יפוטר אחרי זה. בנות, אל תסתכלו עליו". ואכן, אוניברסיטת דגסטן לרפואה הודיעה כי פרופסור מגומדוב, שעבד בה בעשר השנים החולפות, יפוטר מיידית בעקבות המקרה.

 

לא ברור בדיוק למה המרצה פשט את בגדיו במהלך ההרצאה, שעסקה באנטומיה מיקרוסקופית. מה שכן ברור הוא שמה שנראה כמו ניסיון ליצור עניין בקרב הסטודנטים או להעביר אפקטיבית את החומר הנלמד, הפך בין רגע להתערטלות פומבית ולהטרדה מינית המונית. המלצה חמה למורים, ובכלל לכולנו: זה מצוין לחשוב מחוץ לקופסה ולפעמים גם לשנות הגדרות, אבל שימו לב שאתם לא דורכים על משהו חשוב בדרך.

תגובות (0)
הוסף תגובה