שיטה חדשה להעלמת סימני מתיחה – באמצעות קעקועים

סימני מתיחה הם משהו שקורה לאחוז מאוד גדול מהנשים. כן, אפילו לדוגמניות כמו כריסי טייגן וסינדי קרופורד יש כאלה. יש נשים שלא מתביישות בהם, ואפילו מציגות אותם לעולם לראווה בגאווה, אחרי שפשוט בחרו לקבל ולאהוב את גופן כפי שהוא. ובכל זאת, רבות מאיתנו עדיין היו שמחות להיפטר מאותם סימנים על הגוף, שיכולים לערער את הדימוי העצמי או את הביטחון. אם אתן שייכות לקבוצה השלישית, נאמר לכן קודם כל שהכל בסדר, שסימני מתיחה הם נחלת כלל הנשים ואין בהם בושה, ואם בכל זאת הייתן רוצות להסתיר אותן – אולי יש לנו פיתרון בשבילכן.

 

עוד באון לייף:

 

תכירו את רודולפו טורס, מקעקע ברזילאי שעלה על רעיון לא רע בכלל: אם אפשר להשתמש בקעקועים כדי ליצור איפור קבוע, לחפות על קרחות (איציק זוהר מישהו?) או אפילו בשביל להסתיר צלקות (אחרי כריתת שדיים למשל), למה לא להסתיר גם סימני מתיחה באמצעות קעקועים? לא מדובר בקעקועים רגילים, אלא בדיו שמותאם לצבע הגוף ומשתלב בעור בטבעיות, כך שלאזורים בעלי סימני המתיחה יהיה שוב מראה חלק.

 

מתוך עמוד האינסטגרם של רודולפו טורס

 

לדברי המקעקע הוא המציא את הטכניקה החדשה הזו, בה הוא למעשה ממלא את סימני המתיחה הבהירים ב-2-3 טונים מגוון העור הרגיל שלנו עם דיו קעקוע בגוון שתואם לצבע העור. טורס מדגיש שלא מדובר במיקרו-פיגמנטציה, כלומר איפור חצי קבוע, שכן באמת מדובר בסוג של קעקוע. ואם לשפוט את התמונות שהוא מעלה בעמוד האינסטגרם שלו, נדמה שהטכניקה הזו אפקטיבית להפליא.

 

אמנם מדובר בשיטה הנמצאת בשלבים ראשוניים למדי, אך נראה שיש רופאי עור שיוכלו לאשר אותה. ד"ר מנג'ולה ג'גסוטי, המתמחית בדרמטולוגיה אסתטית, מסכימה שבאופן תיאורטי השיטה של טורס יכולה לעבוד. אולם היא גם מזהירה שחשוב לוודא עם המקעקע שיש לו מגוון רחב מספיק של צבעי דיו כדי שביניהם ניתן יהיה למצוא בדיוק את גוון העור של הלקוחה (ולא של סימני המתיחה שלה). לדבריה, ניתן לגלות אם התקבלה התוצאה הרצויה רק זמן מה אחרי שהקעקוע בוצע, כשהחלים סופית: "אי אפשר לדעת איך זה באמת ייראה עד 4-5 שבועות אחרי הביצוע. רק אז הדיו שוקע מתחת לשכבת הדרמיס של העור, ועד אז אי אפשר לדעת עד כמה הצבע שנבחר מתאים".

 

נראה שטורס יודע מה הוא עושה. כך זה נראה 95 יום אחרי (מתוך האינסטגרם של טורס)

 

ד"ר ג'יימי ס. שוורץ, פלסטיקאי מבברלי הילס, לא ממהר לאשר את השיטה הזו ומצביע דווקא על חששות אחרים. "הבעיה עם קעקועים היא שהם נשארים על העור לנצח", הוא אומר. "אם לא תאהבי אותם או אם העור שלך ישתנה, את תקועה איתם". מעבר לזה, לקעקע על סימני מתיחה זה גם לא הדבר הכי בטוח בעולם לטענתו: "סימני מתיחה הם צלקות על שכבת הדרמיס, או עודף קולגן של העור. האזור הזה לא בהכרח יקבל את הדיו, ועלול אף להיראות רע יותר". ואמנם שוורץ מודה שקשה למצוא פיתרון קוסמטי קבוע אחר לסימני מתיחה.

 

למרות כל החששות, לטורס יש לא מעט הוכחות לכך שהשיטה הזו כן יכולה לעבוד – עמוד האינסטגרם שלו מלא בתמונות לפני ואחרי במגוון איזורים בגוף הסובלים מסימני מתיחה, אך בעיקר באיזור הישבן. המקעקע לא מעלה תמונות של עבודותיו מיד עם סיום הסשן, אלא מפרסם רק תמונות שהלקוחות עצמן שלחו לו כמה ימים אחרי.

 

20 יום אחרי – הסימנים בלתי נראים. מתוך עמוד האינסטגרם של רודולפו טורס

 

אבל אם לא בא לכן להסתכן בחברבורות משונות וקבועות על העור, ישנה גם אופציה לבחור בקעקוע רגיל שיסתיר את הסימנים, כפי שמקעקעים עשו עוד הרבה לפני השיטה החדשה, או לקבל את הסימנים האלו בהבנה וללמוד לאהוב את גופכן גם יחד איתן. בסופו של דבר אלו סימנים שהרווחתן ביושר עם כוחות העל הנשיים שלכן, והם הופכים אתכן לייחודיות.

תגובות (0)
הוסף תגובה