עם אפס תקציב ואפס ניסיון, אמא ל-4 החליטה לבנות בית

אחרי ששרדה קשר מתעלל, פירקה שני נישואים שהסתיימו באלימות והתמודדה עם סטוקר חולה נפש, קארה ברוקינס הרגישה שהיא חייבת לקחת שליטה על חייה. "הילדים שלי ואני היינו זקוקים לשינוי. הרגשתי בושה ודאגתי שאין להם שום ערך וביטחון עצמי", היא מספרת. היא רצתה להעניק לה ולילדה התחלה חדשה, על מנת להשכיח מהם וממנה את כל האלימות שהם חוו ולהעניק להם חוויה מעצימה יותר, אבל היא לא יכלה להרשות לעצמה בית חדש. ובכל זאת היא החליטה שלא להתייאש.

עוד באון לייף: 

ברוקינס החליטה לבנות בית בעצמה, למרות שלא היה לה שום ניסיון או ידע. ב-2007 היא מצאה באורקנסו בית שנפגע בטורנדו, שרק היסודות שלו נשארו, "זה גרם לי לחשוב איך היינו רוצים שבית החלומות שלנו יראה והאם נהיה מסוגלים לבנות אותו". היא גייסה את הילדים שלה (שאז היו בני 17, 15, 11 ו-2), אלפי סרטוני הדרכה ביוטיוב, צוות קטן והלוואה של 150 אלף דולר עבור חומרים.

הם למדו ביחד איך לצקת בטון ואיך לחזק יסודות, ולאט לאט הם הצליחו לבנות בית בשטח של 1,000 מטר מרובע, עם חמישה חדרי שינה.

מאז ועד היום ברוקינס ובני משפחתה גרים באחוזה שהם בנו לעצמם, אבל מעבר לזה הם מרגישים שהם חזקים מתמיד. ברוקינס מספרת שכעת הילדים שלה הם "חסרי פחד" ושהם "מסוגלים לקפוץ ראש לכל דבר, אין שום דבר שהם לא יסכימו לעשות".

בעוד כשבוע ברוקינס תשיק באמזון גם ספר שבו היא מספרת את כל מה שעבר עליה ועל משפחתה עד היום. בינתיים אפשר לקרוא את הדברים שלה בבלוג המושקע