נשים, תמכו בשלי יחימוביץ' לראשות ההסתדרות

שלי יחימוביץ' היא האדם המתאים ביותר לעמוד בראש הסתדרות העובדים – ומדוע?

כי הסתדרות העובדים כבר הרבה שנים איננה הסתדרות העובדות.

 

אין לי הכרות אישית עמוקה עם שלי יחימוביץ', אך במרחב המאבק על זכויות עובדים ובעיקר עובדות – יחימוביץ עולה על שאר המתמודדים.

 

היא תיקח את הבחירות האלה בענק אם 50% מקרב בעלי ההצבעה שהן נשים חברות הסתדרות יצאו סופסוף מאזור הנוחות שלהן ויטרפו בחמת זעם פעם אחת ולתמיד את השטח ואת הקלפיות.

 

נשים חברות ההסתדרות. דעו לכן שזו ההזדמנות לה חיכיתן שנים ארוכות- שמישהו יטפל גם בכן ובצרכים התעסוקתיים שלכן ולא רק בחבורות הגברים בנמלים.

 

אין חולק על כך שהסתדרות היא הגוף החזק ביותר במשק אז איך זה שכל כך הרבה נשים מופלות לרעה במרחב התעסוקתי?

 

למה ממשיכים לפטר נשים בהריון?

 

למה ממשיכים לשלם שכר פחות לנשים?

 

למה במקרים של הטרדה מינית הוועדים תומכים בפוגע ונוטשים את הנפגעת?

 

למה תכניות הבראה במשק כוללות בעיקר פיטורי נשים?

 

למה אין כמעט בכלל נשים בוועדי העובדים בשטח?

 

למה בוועדים כמו ים המלח נשים לא יכולות להיבחר לוועד?

 

למה דווקא בהסתדרות שותקים מול יחסים אינטימיים בין בכירים לכפיפות להם?

 

 

הגברים והנשים חברי ההסתדרות צריכים לחולל מהפכה ורק שלי יחימוביץ' תעשה זאת באומץ וביושר כפי שהיא עושה הכל.

 

יחימוביץ' היא אדם אחראי, מעמיקה ללמוד נושאים שהיא עוסקת בהם, מבינה מאד בכלכלת המשק ומנוסה בתחום יחסי הכוחות במשק, החל מבנקים, תאגידים, ועדים ומנגנונים פוליטיים ומשפטיים. היא התגלתה כפרלמנטרית רצינית מאד, ומחויבת באמת ובתמים לסוציאליזם ודמוקרטיה.

 

אני קוראת לעמותת כ"ן (כוח לנשים) ולכל חברי וחברותי בארגוני זכויות האדם, בארגוני הנשים, ובקליניקות לזכויות עובדים לעשות מעשה היסטורי – להירתם למען בחירתה של שלי יחימוביץ לראשות ההסתדרות. אני קוראת לכל הנשים המשפיעות ביותר בעיני: ‏ח"כ מיכל רוזין‏, ח"כ מירב מיכאלי, ח"כ עליזה לביא, ח"כ שולי מועלם, ח"כ זהבה גלאון, ח"כ יעל גרמן, ח"כ תמר זנדברג, ח"כ קרין אלהרר ולכל השרות, העיתונאיות והמשפטניות – בלי קשר לדעותיכן הפוליטיות, בלי קשר להשקפות מדיניות של שמאל וימין, זה רגע שלא יחזור במהרה למחוזותינו- לתמוך במועמדת לראשות ארגון העובדים הגדול והחזק במשק שהיא אישה, אישה שצמחה מהעם, חזקה וראויה שזכויות העובדים באמת מאז ומתמיד בראש מעיניה.

תגובות (0)
הוסף תגובה