מחקר האורגזמות הגדול: הממצאים המעניינים ביותר

מחקר רחב היקף חדש מצא כי נשים הטרוסקסואליות חוות פחות אורגזמות במהלך קיום יחסי מין ביחס לכל האוכלוסיות האחרות, ובעיקר פחות מגברים הטרוסקסואלים.

 

עוד באון לייף:

חוקרים מאוניברסיטת צ'אפמן, אוניברסיטת אינדיאנה ומכון קינסי חקרו למעלה מ- 52,000 גברים ונשים בעלי נטיות מיניות שונות על תדירות האורגזמות שלהם.

 

מספר מסקנות מעניינות עולות מהמחקר הזה – הראשונה וסביר להניח לא מאוד מפתיעה, גברים הטרוסקסואלים כמעט תמיד מגיעים לאורגזמה במהלך פעילות מינית. 95% מהנחקרים ציינו שהם גומרים במהלך סקס.

 

 

הקבוצה הבאה בתדירות האורגזמות שייכת לגברים הומוסקסואלים (89%) ואחריה לגברים ביסקסואלים (88%).

 

למרבה האכזבה, נשים, בכל הנטיות המיניות, זוכות לפחות אורגזמות מכל הגברים, לא משנה עם איזו נטייה מינית.

 

בקרב נשים, לסביות מגיעות לאורגזמה בתדירות הגבוהה ביותר ביותר עם 86% נשים שדיווחו על שהן תמיד או כמעט תמיד גומרות במהלך יחסי מין.

 

אחרי הלסביות מגיעות הנשים הביסקסואליות עם ירידה חדה מטה ו-66% בלבד ובתחתית הרשימה ניצבות הנשים ההטרוסקסואליות  עם 65%. נראה שכשגבר מצטרף לכל העסק, הסבירות לאורגזמה פוחתת משמעותית עבור נשים.

 

החוקרים מאמינים כי "פערי האורגזמה" האלה הם תוצאה של גורמים סוציו-תרבותיים ואבולוציוניים.

 

אבל הם גם גילו מה נשים שמגיעות לאורגזמה בתדירות גבוהה יותר עושות בפועל כדי להגיע לשם.  אז אם אתן רוצות להגדיל את הסיכויים שלכן, להלן ההמלצות:

 

עוד מין אוראלי

זמן ארוך יותר של סקס

שביעות רצון גבוהה ממערכת היחסים

לבקש בדיוק מה שאת רוצה במיטה

לשבח את הפרטנר על מה שהוא/היא עושה במיטה

להתקשר/ לסמס/ לשלוח מייל טיזרי במהלך היום לגבי פעילות מינית צפויה בלילה

הלבשה תחתונה סקסית

ניסיון בתנוחות מיניות חדשות

גירוי אנאלי

מימוש פנטזיות

שילוב של "דיבור סקסי" במיטה

הבעת אהבה במהלך קיום יחסי מין

 

לדברי עורכי המחקר, "נשים היו בסבירות גבוהות יותר להגיע לאורגזמה אם המפגש המיני האחרון שלהם כלל נשיקות עמוקות, גירוי ידני של הדגדגן ומין אוראלי בנוסף לחדירה עצמה".

 

 

החוקרים חיפשו גם מדוע מתקיים כזה הבדל גדול בין תדירות האורגזמות של נשים לסביות לנשים סטרייטיות והגיעו למסקנה כי לנשים לסביות הבנה טובה יותר של האנטומיה הנשית והן פשוט טובות יותר בגירוי הדגדגן.הם גם ציינו כי נשים לסביות דואגות יותר להנאה זו של זו מאשר גברים סטרייטים.

 

אולם, השיעור הגבוה של אורגזמות בקרב נשים לסביות לא אמור לבאס נשים הטרוסקסואליות, אם כי לעודד אותן. "העובדה שנשים לסביות חוות יותר אורגזמות מנשים הטרוסקסואליות רק מצביעה על כך שלסטרייטיות רבות יש לאן לשאוף. גם הן יכולות וצריכות לדרוש מידה גדולה יותר של הנאה מינית," כתבו מחברי המחקר.

תגובות (0)
הוסף תגובה