שני גולדשטיין היא בדיוק מסוג כוכבות הריאליטי שחיכינו להן

זה היה בדיוק הסוף שקיווינו לו: אחרי שכל הבית התחלק לזוגות ורק היא נותרה בצד, שני סוף סוף זכתה לא סתם בבחור, אלא בלא פחות מדוגמן בינלאומי. אמנם עדיין לא הצלחנו להבין מה טיב האופי שלו, או איך בכלל הקול שלו נשמע, אבל הוא נראה טוב, ונראה שהוא טוב אליה – וזה בדיוק מה שרצינו עבור מי שהתחילה כמעצבנת של הבית והפכה עם הפרקים לפייבוריטית הכי מרשימה שהיתה בתוכנית מאז שפרה קורנפלד.

 

עוד באון לייף: 

 

שני גולדשטיין היא בדיוק מסוג כוכבות הריאליטי שבשבילן שווה עוד לעקוב אחרי הזבל הממכר הזה. והיא כזו בדיוק בגלל שהיא כמו כולנו – קצת פתטית, קצת (הרבה) דרמטית, קצת חושבת שהיא יותר חכמה מכולן וקצת שוגה בפנטזיות שלא קשורות למציאות בגלל בחור שחייך אליה פעם אחת יותר מדי. מצד שני, היא ממש לא עוד אחת מהנשים הסטריאוטיפיות שראינו בעונות האחרונות – היא לא חלשה, לא מפחדת להגיד את מה שהיא מרגישה או מה שהיא חושבת, ולא מפחדת מהומור עצמי. ובעיקר, היא לא מפחדת ללמוד, ולכן היא מתפתחת וגדלה לנו מול העיניים, בדיוק כמו גיבורה אמתית.   

 

 

ההתחלה של שני לא היתה קלה. כבר בתעודת הזהות שלה היא סיפרה על הקושי שלה להסתדר בחברה, "בגיל 11 כבר התמודדתי עם דברים כל כך מכוערים שאמרו לי, שכבר שום דבר לא יכול להפתיע אותי או להעליב אותי", אמרה ואולי הסבירה למה היא לא נשברת בכל פעם שהיא שומעת את הריכולים עליה ואת המילים הלא יפות. למעשה, לא רק שהיא לא נשברת, אלא היא גם יודעת בדיוק מה להגיד באותם מצבים שאנחנו נשארות בהן דוממות מבושה וכאב. כשדן ואורנה ניסו לשכנע אותה שהם רק ידידים, למשל, היא התעמתה איתם בלי לעשות חשבון ושאלה "אתה עדיין זורם על הגל שאתם רק ידידים?", וכשהיא ראתה את הסצנה בה אביחי מייחל ליום שבו מעיין תתחיל להתעלם ממנה, היא המשיכה לצחוק בראש מורם. אני יכולה להבטיח לכם שבמצבה הייתי מטפסת בספרינט במעלה המדרגות ומתחננת ליורם זק שיוציא אותי משם.

 

 

החוזק הזה של שני והיכולת שלה לא לעשות את מה שמצופה מבחורה צעירה ויפה (ע"ע מעיין), היא זו שהופכת אותה בעיננו למנצחת של העונה. למען ההגינות, גם קשה לנו למצוא מנצח ראוי אחר. ממש בדומה לעונה האחרונה של "הישרדות", העונה הזו של האח מספקת בעיקר נשים חזקות וגברים חיוורים ומאוהבים, בין אם בנשים שבתוך הבית ובין אם בנשים שמחכות להן בחוץ. דווקא הנשים מצטיירות כהרבה יותר מרתקות, עמוקות וחזקות. ודווקא הן אלו ששולטות בגברים – עדן שהצליחה לשבור את המחסומים של אנדל, אורנה שגורמת לדן לעשות לה פוט מסאז' מתחת לשולחן ואפילו מעיין, שלא מצליחה להתמסר עד הסוף לאביחי ושומרת אותו דרוך. שני אפילו מתעלה מעל כולן, פשוט משום שהיא לרגע לא מנסה להיכנס למשבצות או לרצות. גם כשבתמורה היא יוצאת לא טוב.

 

 

אם מצרפים את הנשים של האח לנשים של העונה האחרונה של "הישרדות", ביניהן: רוסלנה, טיטי וג'ני, אפשר בקלות לראות את השינוי במצבן של נשים בעולם. את אלה שצעדו ברחובות אר"הב לאחר בחירתו טראמפ, את הכוכבות שלא מוכנות יותר לענות רק על שאלות שטחיות על השטיח האדום, את אותן נשים שלא מפחדות לבקש העלאה, את אותן נשים שלא מפחדות לחזר אחרי גבר שמעניין אותן, ואת הנשים שלא מפחדות להגיד את דעתן, גם כשהמחיר הוא ניכור חברתי. אנחנו כבר לא דנית גרינברג ואנחנו לא מוכנות להיות דנית יותר. אנחנו אפילו לא שי מיקה עם החיוך המתוק והתמים. עכשיו הגיע הזמן שנעשה קצת רעש, נעשה קצת דרמות ונפסיק להסכים שימרחו אותנו ואז לבקש עוד עם חיוך מבויש. עכשיו זה הזמן להיות שני. 

תגובות (0)
הוסף תגובה