מאבקי המשמורת הכי מלוכלכים של הסלבס

תמונת הנישואים המושלמת של משפחת ג'ולי-פיט התנפצה לנו מול הפנים והותירה אותנו בעיקר סקרנים לדעת איך הסיפור הזה יגמר. האם הזוג שעד כה היה מושא קנאה יהפוך עכשיו לגרסת ה-2000 לקרמר נגד קרמר? כרגע נראה שיש מצב שכן. עם כל הניסיון של הזוג לעבור את הגירושים בצורה הכי מכובדת ודיסקרטית שאפשר, העיתונים מדווחים על הסתבכויות חוזרות ונשנות וקרבות קשים בין השניים. הידיעה האחרונה, למשל, טוענת שפיט מסרב לשלם את 100 אלף הדולרים שאנג'לינה דורשת כמזונות חודשיים. פיט, מצדו, מעוניין במשמורת משותפת על הילדים, והוא לא מוכן לשלם מזונות לג'ולי משום שהוא לא רוצה שג'ולי תחליט לאן הכסף ילך.

 

עוד באון לייף: 

 

בראנג'לינה הם לא הראשונים שרבים על הילדים. לא מעט סלבס עשו את זה לפניהם והראו שגם כשיש מיליוני דולרים בבנק ואת אנשי המקצוע הטובים ביותר, זה לא חוסך חודשים ואפילו שנים בבתי משפט וטראומות לילדים.

 

מדונה וגאי ריצ'י. הבן הכריע. תמונה: Shutterstock

 

מדונה וגאי ריצ'י

הפעם הקרב התחיל דווקא לא מצד ההורים, אלא הילד. ככה זה כשמתעסקים עם נער בגיל ההתבגרות. בדצמבר 2015 החליט רוקו (אז בן 15) שהוא לא מעוניין לעזוב את בית אביו שבאנגליה ולחזור לאמו האמריקאית. אחרי חודשים של דיונים, ולא מעט חצאי משפטים שנאמרו על ידי האמא הפגועה בפומבי, החליטו כל הצדדים שטובת הילד חשובה מהאגו הפגוע, ורוקו הורשה להישאר אצל אביו.

 

 

בריטני ספירס וקווין פדרליין. אבא נכנס לתמונה. תמונה: Shutterstock

 

בריטני ספירס וקווין פדרליין

ב-2007 היה נראה שהקריירה של בריטני אבודה, אחרי ההתמוטטות שחוותה ששיאה היתה גילוח הראש ותקיפה בעזרת מטריה. אבל מה שבאמת נאבד באותה השעה היה המשמורת של בריטני על שני בניה. אחרי המקרה קיבל הגרוש שלה קווין פדרליין משמורת בלעדית על השניים, ורק שנתיים לאחר מכן, אחרי שבריטני עברה טיפול פסיכולוגי ונלקחה תחת חסותו של אביה, המשמורת על הילדים חזרה להיות משותפת.

 

 

אלק ואירלנד בולדווין אחרי הסולחה. תמונה: Shutterstock

 

קים בייסינגר ואלק בולדווין

הזוג היפה של שנות ה-90 הפך בשנות האלפיים לאחד מסיפורי הגירושים המכוערים ביותר בהוליווד. כמובן שמי שמצאה את עצמה בתוך כל הלכלוך היתה ביתם אירלנד, מי שהיום נחשבת לאחת הדוגמניות המובילות בעולם. כשהיתה בת 11 התפרסמה הקלטה של הודעה קולית אותה קיבלה מאביה, שהתעצבן שהיא לא עונה לו לטלפונים. בין השאר אמר לה: "אין לך את השכל או ההגינות של בני אדם… לא מעניין אותי שאת בת 12 או 11, שאת ילדה ושאמא שלך היא קוץ בתחת". חמוד. כתוצאה הוציא נגדו בית המשפט צו הרחקה מבתו ואילץ אותו להתנצל באופן פומבי. למי שדואג- הסוף היה טוב והשניים השלימו (כמו שאפשר לראות בתמונה), אבל כמובן שאחרי המקרה בייסינגר זכתה במשמורת בלעדית.

 

 

וודי אלן והבת-מאהבת סון-יי. תמונה: Shutterstock

 

וודי אלן ומיה פארו

ב-1992 העולם נדהם לגלות שוודי אלן ומיה פארו נפרדו, אחרי שפארו גילתה על הרומן בינו לבין ביתה המאומצת סון-יי. אלן עוד היה חוצפן דיו לבקש משמורת משותפת על שלושת ילדיהם המשותפים, אבל השופט פסק על משמורת מלאה לפארו, משום שלדבריו אלן הוא "עסוק בעצמו, לא אמין ולא רגיש". בשנים האחרונות טוענת בתם המאומצת, העונה לשם דילן, שהוא התעלל בה מינית כשהיתה ילדה.

 

 

האלי ברי וגבריאל אוברי. משלמת על זה ביוקר. תמונה: Shutterstock

 

האלי ברי וגבריאל אוברי

במשך ארבע שנים ניהלו השחקנית האלי ברי והדוגמן גבריאל אוברי קרבות בבית המשפט על ביתם נהלה. בשלב מסוים הקרבות הגיעו לרחוב, אחרי שאוברי ובן זוגה הנוכחי של ברי, אוליבייה מרטינז, הלכו מכות. בסופו של דבר בית המשפט הכריע על משמורת משותפת, אסר על ברי לעבור לצרפת, קבע שהיא תשלם את כל הוצאות המשפט ואף קבע שברי תשלם מזונות לאוברי בסך 16 אלף דולר בחודש, עד שנהלה תגיע לגיל 19.

 

 

קייטי הולמס וסורי קרוז בורחות מהסיינטולוגיה. תמונה: Shutterstock

 

טום קרוז וקייטי הולמס

על פי השמועות, קייטי הולמס תכננה את הגירושים בקפידה עוד לפני הפרידה הרשמית, בגלל הפחד שקרוז ייקח את ביתם סורי ויכניס אותה לביצת הסיינטולוגיה. מערכת שלמה של יועצים כיוונה אותה להגיע למקום הזה כשידה על העליונה וכשאין שום סיכוי שקרוז יזכה להשפיע על סורי. המהלך הצליח והולמס קיבלה חזקה בלעדית על בתם ולפי הדיווחים קרוז בקושי רואה אותה.

 

 

M.I.A. ובנה. כסף לא יכול לקנות אהבה. תמונה: אינסטגרם

 

M.I.A ובנג'מין ברונפמן

קרב מכוער נוסף התרחש ב-2013 בין הראפרית M.I.A לבין ארוסה לשעבר המיליונר בינג'מין ברונפמן. M.I.A ביקשה להעביר את הבן לאנגליה, שם היא גדלה, ואילו אביו האמריקאי סירב. במשך שנים בית המשפט נטה להסכים עמו, והראפרית אף פנתה לבית המשפט בהאג בטענה שהחלטה לא לאפשר לה להעביר את בנה לאנגליה, ואי לכך להכריח אותה להישאר בארצות הברית, פוגעת בזכויותיה הבסיסיות. באחד מהימים במהלך המאבק, M.I.A ציצה: "בן, אתה לא יכול לקחת את הבן שלי ממני…העובדה שיש לך כסף לא אומרת שיש לך זכות לעשות את זה…". אחר כך הוסיפה "כל ילד צריך אמא. אני גדלתי בלי אבא. אם הייתי גדלה בלי אמא שלי, לא הייתי פה".

 

 

צ'רלי שין ודניס ריצ'ארדס. נתקעה עם הילדים מהאישה החדשה. תמונה: Shutterstock

 

צ'רלי שין, דניס ריצ'ארדס וברוק מולר

ב-2005 צ'רלי שין ואשתו השנייה דניס ריצ'ארדס התגרשו, בזמן שהיא היתה בחודש השישי להריונה השני, אחרי שהיא האשימה אותו בהתעללות ובאלימות. אחרי קרב ארוך, ריצ'ארד קיבלה משמורת מלאה על שתי בנותיהם, אך כמובן שלא פה הסתיימה הסאגה. כמה שנים אחר כך, ריצ'ארד קיבלה משמורת זמנית גם על התאומים של שין מנשואיו השלישיים לברוק מולר, אחרי ששין (כרגיל) הואשם באלימות כלפיה, ואילו מולר נכנסה לגמילה מסמים. כיום השניים חולקים משמורת משותפת. 

תגובות (0)
הוסף תגובה