פרס און לייף – עושות שינוי לעדי אשכנזי, ד"ר קרנית פלוג וריטה

נגידת בנק ישראל ד"ר קרנית פלוג, הזמרת ריטה והשחקנית והקומיקאית עדי אשכנזי הן כלות פרס "onlife– עושות שינוי"  שמוענק השנה לראשונה. הפרס יוענק לשלוש הזוכות בוועידת און לייף לנשים ועסקים בשיתוף עיריית ירושלים ב-15.3, לרגל חודש האישה הבין לאומי. שלוש הזוכות יתארחו לשיחה אישית בוועידה וישתפו את הקהל בתובנות, בהצלחות, במאבקים ובחלומות שבדרך. ויש לא מעט.

 

אנחנו, באון לייף, החלטו ליזום את הפרס המיוחד ולהעניק אותו לנשים משלל תחומי עשייה ויצירה, נשים שבעשייה המקצועית והדרך האישית שלהן הצליחו לשנות את כללי המשחק (ולעתים אף להמציא אותם מחדש). נשים שהשכילו לדרוש, לכבוש וולקבוע לעצמן לנשים שאחריהן את המקום השווה הראוי והמוביל בתחומן.

onlife, כאתר תוכן ואקטואליה לנשים, המתמקד בתוכן חדשותי, רלוונטי, דעתני וחדשני, שם לעצמו מטרה, מיום היווסדו, לייצר שינוי בחברה הישראלית, לייצר שינוי בשיח התקשורתי של נשים ועל נשים בישראל. אחת הדרכים, כמו פרס onlife-עושות שינוי" היא ולהפנות זרקור לנשים שהן מודל והשראה, לנשים שיכולות לסלול דרך ולפתוח דלת לכל אישה בישראל.

 

להרשמה לוועידה – לחצו כאן

 

מנימוקי ועדת הפרס:

 

ד"ר קרנית פלוג

"מייצגת עבור נשים רבות את רוח השינוי, החוזק וההצלחה"

 

 

"ד"ר קרנית פלוג, נגידת בנק ישראל, הובילה את הכלכלה הישראלית לצמיחה ושגשוג ונבחרה לאחת משבעה נגידי הבנק הטובים ביותר בעולם בשנת 2014. כנגידה, היא מינתה נשים רבות לתפקידי מפתח בבנק ישראל. בדרכה החזקה והבטוחה, בעמידתה העיקשת והבלתי מתפשרת על עקרונותיה המקצועיים והאישיים, היא הפכה את תחום הכלכלה, הגברי והנוקשה, לפתוח, נגיש רלוונטי וחשוב עבור נשים רבות".

 

ריטה

"זמרת ענקית שהשפעתה והשראתה רק גוברות והולכות עם השנים"

 

 

צילום: אורית פניני

 

בין הזמרות הישראליות הגדולות ועתירות הכישרון נמצאת הדיווה הישראלית הראשונה – ריטה. עם השירים המרגשים , המופעים הגדולים והיכולת לחבק בשתי ידיים אולמות של אלפי אנשים  – היא ידעה להמציא את עצמה מחדש, ולחבר קהלים בגילאים שונים, ממקומות שונים ודעות שונות – ללב אחד. בנוסף, ריטה  הצליחה לבנות מודל חדש שהאיר את הדרך לדור שלם של יוצרות, שרות וחולמות שבאו אחריה: זמרת, שהיא גם פרפורמרית, יוצרת, שחקנית, שגרירות תרבות בעולם – שיודעת ורוצה להיות גדולה מהחיים. גם הן יודעות שהדרך לשם – קיימת, אפשרית והיא גם שלהן.

 

עדי אשכנזי

"חלוצת הסטנדאפ הישראלי החדש, החצוף והמדויק"

 

צילום: דניאל קמיניסקי

"בראש רשימת הנשים שאפשר לנפנף מול המצקצקים שטוענים ש"נשים הן לא באמת מצחיקות" או ש"סטנדאפ זה גס ולא בשבילכן" עומדת עדי אשכנזי.

אשכנזי. חלוצת הסטנדאפ הישראלי החדש, החצוף והמדויק, נעמדה על במות, ירתה צרורות לכל כיוון וכבשה את הלב של כולם, ובעיקר את הבטן.  לא נבהלה מהביקורת, מהעקיצות והסיכונים, לא חיכתה שדברים יקרו אלא עשתה אותם בעצמה. הובילה על כתפיה תכניות בידור וסדרות טלוויזיה נהדרות, ובאופן כללי – לא עצרה באדום. אשכנזי שקרעה את המסך הדמיוני ופתחה פתח לעשרות ומאות נשים שנונות, יצירתיות, חצופות ורעבות קהל – לעלות על הבמה, לקחת אוויר, ולהצחיק".

 

שלוש הזוכות בפרס "onlife-עושות שינוי"  יתארחו לשיחה אישית ומיוחדת במסגרת ועידת און לייף לנשים ועסקים בשיתוף עיריית ירושלים. נשים נוספות שתיקחנה חלק בוועידה, שתתקיים ב-15 במרץ, הן שלושת הקומיקאיות רבקה מיכאלי, רביטל ויטלזון יעקבס ונגה דאנג'לי  הבימאית החרדית המצליחה רמה בורשטיין; רדיר כמאל מריח, מגישת החדשות הדרוזית הראשונה של הערוץ הראשון ו"כאן" ושרה פרידמן, מנהלת כלא "נווה תרצה".

 

עוד בתכנית שיחה אישית של אשת החינוך מרים פרץ ששכלה שניים מבניה במלחמות ישראל בשיחה אישית עם ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים. ופאנל מיוחד של 3 מנטורים שיתנו עצות בלייב לשלוש בעלות עסקים שיעלו לפיצ'ינג דינאמי על הבמה, בשידור חי.

 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה