קמפיין גיוס ההמונים הכי מוצדק שתרצו לקחת בו חלק

שלום,שמי מ'. אני נלחמת כרגע על חיי בבית המשפט ואני זקוקה לעזרה. לפני קצת יותר משנה וחצי נזכרתי באירועים קשים שעברתי בילדותי. הזיכרונות הובילו למשבר נפשי חמור שטלטל אותי והתפתח להתקף מאניה חמור שנמשך מספר חודשים. לצערי לא הייתי במצב של שיקול דעת ולא הייתה לי שליטה על מעשיי ופרסמתי את סיפורי ברשת. הדבר הוביל לכך שהפוגע שלי תבע אותי על לשון הרע בסכום חסר כל פרופורציה.

הפרסומים נפסקו כשההיגיון שלי חזר קצת ומאז שכמובן לא פרסמתי דבר בנושא. אך הפוגע לא מפסיק לרדוף אותי ולפני כחודש עוד שתיים מבנות משפחתו הגישו נגדי שתי תביעות לשון הרע בסכום כולל של מאות אלפי שקלים על אותם הפרסומים בדיוק.

כיוון שכל התביעות מתנהלות בבית המשפט לענייני משפחה אני לא יכולה לחשוף פרטים על זהות התובעים ותוכן התביעה, אבל אני חייבת להגיד שזה מפחיד ומכאיב להיות מותקפת בצורה כזו.

אני מתמודדת עם פוסט טראומה מורכבת שנים רבות ואני מטופלת מבית הספר היסודי. אך לפני שנזכרתי באירועים הקשים הצלחתי מעט לשקם את עצמי. ועד גיל 24 כבר הספקתי להשלים בגרויות, לעשות פסיכומטרי, לאזן את הפרעת האכילה שלי, עבדתי מספר שנים בעבודה שאהבתי והייתי בשנה ב' ללימודים באוניברסיטה.

אך כאמור, בסוף השנה (יולי-אוגוסט 2015) נזכרתי בפגיעות המיניות מילדותי ועברתי משבר במהלכו התפרסמו הפרסומים שעליהם אני נתבעת.

מאז שהתקף המאניה הסתיים והדיכאון שתמיד מגיע אחריו נחלש התחלתי לנסות ולחזור לעמוד על רגליי והיום, אחרי שנת הפסקה והתאוששות, כבר חזרתי ללמוד באוניברסיטה, אני מטופלת במרכז לנפגעות ונפגעי פגיעה מינית, אני במעקב על הפרעת האכילה שלי ואני באמת עושה כל שביכולתי להחזיק מעמד. אך המצב בו אני נמצאת מאוד מקשה עליי לא להישבר, הפחדים, העובדה שעליי להסתיר את זהותי ולא לשתף בדברים שאני עוברת, לא להיות מסוגלת לזעוק בגלוי על אי הצדק שעמו אני מתמודדת.

מבחינתי להפסיד בתביעה זה אומר השתקה מוחלטת מידי הפוגע שלי, או המשך מלחמה על חיי בבתי המשפט, מלחמה שאין לדעת את סופה ותגבה ממני מחיר נפשי, רגשי וכספי.  אני צריכה את התמיכה שלכם כדי לעזור לי לראות אופק, להאמין בכך שיש לדברים תכלית ולהאמין שיהיה בסדר. אני אודה לכם אם תוכלו לסייע לי עם תרומה כפי יכולתכם ואחר כך תשתפו את סיפורי ותעזרו לי להילחם על חיי ולהחלים.