תני לאצבעות ללכת במקומך: הלק הכי נכון לקיץ 2017

 PLAYLAND  של CND

קולקציית לקים חדשה בהשראת פארק שעשועים ועם שמות לקים בהתאם, כמו "תראו, בלי ידיים". הקולקציה כוללת שמונה גוונים שמחים שמזכירים את הילדות, בהם אדום דובדבן, ורוד ילדותי וכתום גזר. כל הלקים הם נטולי חומרים הידועים כמזיקים.   

מה חשבנו: מריחה נוחה ומספיקה אפילו שכבה אחת כדי ליצור גוון מרשים. גם הלקים עם הגימור הנוצץ הצליחו לשמור על נצנוץ אלגנטי ולא צעקני מדי.  

מחיר: 30 שקל.

 

 

לה לה לנד של ORLY

מותג הלקים האמריקאי ORLY במחווה ללוס אנג'לס ולסרט המצליח של השנה שעברה. הקולקציה מונה 6 גווני לק רגיל ו-6 גווני לק ג'ל, שזכו לכינויים המתכתבים עם מימוש החלומות בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, כמו "אל תשכח אותי" ו-"כפי שאפשר לראות בטלוויזיה".

מה חשבנו: הלק עדין ונמרח בקלות אבל נדרשו 3 שכבות על מנת להשיג אטימות.

מחיר: 35 שקל.

 

 

Super Gel של רימל לונדון

המותג הבריטי החליט להביא את אפקט הג'ל הביתה, עם לק בעל שיטת משיחה דו שלבית, שמעניקה מראה ועמידות של ג'ל, ללא צורך במנורת UV. בין גווני הסדרה נמנים גם כאלו שהם פרי יצירתה של דוגמנית העל ופרזנטורית המותג, קייט מוס.  

מה חשבנו: זה עובד! נסינו לק בגוון סגול בהיר ועליו מרחנו את הג'ל ואכן, באופן מפתיע, הוא החזיק מעמד קרוב לשבועיים. כשהלק נוסה ללא השכבה השנייה, הוא ירד תוך כמה ימים ואפילו כשניסינו את הג'ל על לק של חברה אחרת, זה לא עבד.

מחיר: 20 שקל.

 

 

לק בוטני אפקט ג'ל של Yves rocher

חברת הקוסמטיקה הבוטנית השיקה לק שיוצר אפקט ג'ל. הוא מכיל חומרים שמזינים את הציפורן ואינו כולל חומרים מזיקים ולכן מותאם גם לנשים בהריון.   

מה חשבנו: גוון הבורדו העמוק מריח טוב, נמרח בקלות ובאמת יוצר אפקט של ג'ל בעל כיסוי מבריק. עם זאת הוא מצריך שתי שכבות (בניגוד להודעת החברה שמספיקה שכבה אחת) והוא יורד אחרי ימים ספורים.

מחיר: 29 שקל.

 

 

Full color של FLORMAR

לקים בעלי פיגמנט חזק, שמיועדים להעניק כיסוי טוב ובעלי טכנולוגיה מיוחדת המונעת סדקים.

מה חשבנו: כשמו כן הוא – כבר במריחה הראשונה מתקבלת תוצאה אחידה וחזקה של צבע. הוא מתייבש ממש בזריזות (תוך 2 דקות כבר יבש ואחרי 4-5 דקות יבש טוטאלית) ונוח מאוד למריחה. גם הצבעים (כחול דנים, סגול לילך וטורקיז בהיר) היו מהיפים יותר בערימה. החיסרון היחיד: הוא לא הכי עמיד ומתקלף תוך יומיים.

מחיר: 15 שקל. 

 

 

לקים של Scara

לקים שמגיעים בכל גוון אפשרי ובמחיר שמאוד קשה לעמוד בפניו.

מה חשבנו: המרקם מאוד קליל, אפילו מדי, כך שכדי ליצור מראה אטום צריך לפחות שלוש שכבות. כמו כן יש לו ריח מאוד חריף ודומיננטי. הנחמה: הוא מתייבש במהירות ומחזיק מעמד מספר ימים.

מחיר: 5 שקל.

 

קולקציית הלקים של  BIO SCULPTURE

לקים שנחשבים לא רק לאיכותיים, אלא גם למועילים ומטפחים את הציפורן. הטכנולוגיה החדשה פועלת כדי להבטיח מריחה קלה, כיסוי אחיד וייבוש מהיר.

מה חשבנו: לקים שנמרחים בקלות ומתאימים גם למי שהיד שלה לא מיומנת. הם מתייבשים במהירות ומספקים שכבה אטומה שנשארת מושלמת לאורך כמה ימים.

מחיר: 65 שקל.  

 

 

 

April Color Collection של אפריל  

סדרה הכוללת 60 גוונים שמגיעים עם מברשת רחבה ונוחה לשימוש.

מה חשבנו: צבע חזק, הלק נמרח בקלות ומספיקה שכבה אחת כדי להשיג אחידות. עם זאת הגימור שלו מאוד מבריק, אז לחובבות הז'אנר.

מחיר: 16 שקל.

 

 

סדרת 'אקסטרים' של סאלי הנסן

סדרת לקים בצבעים טרנדים וצעירים, בעלי פיגמנט חזק שמתייבשים בקלות.

מה חשבנו: לק שהוא גם מחזק. הוא נמרח בקלות ובנוחות, מתייבש ממש תוך כמה דקות ומגיע בגוון צבעים קיציים ורעננים, שכיף להתחדש איתם לקראת הקיץ.  

מחיר: 20 שקל. 

 

תגובות (0)
הוסף תגובה