מרי קיי לטורנו וווילי פלאו: סוף לרומן ששיגע את ארה"ב

פרק נוסף ברומן המפורסם והבלתי נשכח שהסעיר את ארצות הברית לפני שני עשורים.

 

תזכורת: בשנת 1996 מרי קיי לטורנו הייתה בת 34, נשואה ואם לארבעה, מורה בבית ספר יסודי בעיר סיאטל. ווילי פלאו היה בן  12 וחצי, תלמיד כיתה ו'. השניים פצחו במערכת יחסים מינית-רומנטית שהובילה לסיקור תקשורתי נרחב, תקופת מאסר בכלא, ספרים, סרטים וראיונות על "אהבה אסורה", שתי ילדות משותפות ונישואין.  

 

מרי קיי לטורנו וווילי פלאו בראשית דרכם

 

הפרק הבא בטלנובלה הזו הוא הפרדת כוחות. כן, על פי אתר TMZ והמגזין 'פיפל', השניים נמצאים כעת בעיצומם של הליכי פרידה זו מזה.  

 

המגזין "פיפל", שאישר את הסיפור, ציטט מקורב לבני הזוג שאמר, "הם מתמודדים עם מחלוקות ביניהם כבר כמה זמן. הם ניסו לעבוד על זה אבל זה לא הצליח. הם עדיין מחויבים להיות הורים טובים לילדיהם ". עורך דינה של לטורנו, דייויד גרקה, סיפר כי פלאו הגיש בקשה לגירושין.

 

היחסים בין המורה לילד נחשפו לראשונה לאחר שבעלה גילה מכתבי אהבה שכתבה לפלאו ומיהר לדווח למשטרה. לטורנו הייתה אז בהריונה הראשון מהתלמיד שלה. היא נשפטה ונכנסה לכלא לששה חודשים בלבד במסגרת עסקת טיעון, לא לפני שילדה את בתם המשותפת, אודרי. תנאי השחרור שלה דרשו ממנה לעבור טיפול המיועד לעברייני מין וכמובן אסרו עליה בצורה חד משמעית ליצור קשר עם פלאו. לטורנו שמה פס על תנאי השחרור שלה ובדיוק שבועיים לאחר שחרורה נפגשה עם פלאו והשניים קיימו יחסי מין במכונית. המפגש המחודש הוליד היריון שני ותקופת מאסר בת 7 שנים באשמת אונס קטין. את בתה השנייה, ג'ורג'יה, כבר ילדה מאחורי הסורגים.

 

מרי קיי לטורנו וווילי פלאו בריאיון לברברה וולטרס

 

שנה אחרי שחרורה מהכלא, בשנת 2005, מיהרו השניים למסד את יחסיהם. השניים נישאו כשהיא בת 42 והוא בן 21. מאז הם ניהלו חיים יציבים למדי עם בנותיהם, היום בנות 19 ו-17. לפני כשנתיים התראיינו השניים לברברה וולטרס, במלאות 10 שנים לנישואיהם.

"אני רוצה שיפסיקו להתייחס אליי כאל עבריינית מין", סיפרה לטורנו לוולטרס, "יש סיפור שצבר חיים משלו אודותינו אבל הוא לא באמת הסיפור שלנו… אני לא יודעת אם אי פעם יעבור זמן שיוכל לתקן את מה שהתקשורת עשתה מהסיפור שלנו. "כולם היו בטוחים שנתגרש, הרי בארצות הברית כל זוג שני מתגרש, אבל אנחנו עדיין ביחד, מאוהבים כמו בהתחלה. אם זה לא היה חזק מספיק בהתחלה, זה לא היה שורד את כל השנים האלה".

 

פלאו מצדו סיפר לוולטרס על השנים בהן הפך לאב והוא בקושי בן 14. "זה בהחלט היה שינוי גדול, אני לא חושב שקיבלתי מספיק תמיכה או את התמיכה הנכונה מאחוריי. החברים מסביב לא הבינו אותי כי כולם היו בני 14-15". בהמשך שיתף פלאו על התקופה שבה היה שרוי בדיכאון – "זאת תחושה של חוסר תקווה", הסביר, "שבה אתה מרגיש שאי אפשר לעשות שום דבר, אף אחד לא מבין אותך ואין לך עם מי לדבר. "בית המשפט אסר עליי לבקר את מארי ובשבילי זה היה גזר דין מוות. אם אתם רואים בה פדופילית ורואים בי קורבן של אונס, למה אתם לא מנסים לעזור לי? העובדה שאתם שוללים ממני את זכויות הביקור בכלא לא עזרה. עברתי שנים קשות מאוד. לא היה לי אף אחד, אפילו לא היה לי עם מי לדבר. איך אני יכול לספר לחבר לכיתה, בן 14, על החוויות שלי כאבא? למה שהוא יתעניין בדיווח היומי שלי על תינוקת שבוכה כל הלילה?"

 

מרי קיי לטורנו ווילי פלאו בריאיון לברברה וולטרס עם הבנות אודרי וג'ורג'יה

 

אבל עם כל התלונות על היחס התקשורתי שקיבלו, אי אפשר לומר שהשניים הסתגרו בד' אמותיהם. מלבד הריאיון המתוקשר הזה, הם התראיינו עוד פעמים רבות לכלי תקשורת שונים, מכרו את זכויות הצילום של טקס החתונה שלהם לתקשורת תמורת למעלה מחצי מיליון דולר, הוציאו לאור ספר שפורסם בצרפת תחת השם "רק פשע אחד, אהבה" ועשור אחר כך אירחו אירוע במועדון בסיאטל שנקרא “Hot for Teacher” במהלכו פלאו שימש כדי.ג'יי והשניים הצטלמו ללא הרף וחתמו על חולצות.

 

מרי קיי לטורנו וווילי פלאו ביום חתונתם

 

"לפעמים אני חושב איך החיים שלי היו נראים אם לא הייתי עושה מהלך עם מרי", סיפר פלאו בריאיון למגזין 'פיפל' בשנת 2006. "מה אם זה פשוט היה נשאר בגדר 'קראש' בלבד? איפה הייתי היום ואיפה היא הייתה היום? אילו חיים היו לנו?"

 

הוא אמנם לא יכול להחזיר את הגלגל לאחור אולם כעת, כאמור, הוא בדרכו לבדוק איך נראים החיים בלי אהובתו ב-20 השנים האחרונות. 

תגובות (0)
הוסף תגובה