הקרמים המשזפים הכי מומלצים לקיץ 2017

 

GLAM BODY– מוס של TOP SUN

סדרת המוצרים של top sun מכילה גם מוס וספריי לשיזוף עצמי בכמה גוונים – למראה שחום וזהוב, לגוון שיזוף כהה מאוד ולשיזוף עז ובוהק. חלקם מיועדים לשימוש לפנים, וחלקם לגוף ולפנים. המוצרים מגיעים בשילוב של כפפה מיוחדת, שמאפשרת מריחה אחידה ומונעת הישארות של צבע על הידיים.

היתרון המובהק של המוצרים ביחס לרוב מוצרי השיזוף המלאכותי האחרים, הוא שמתקבל גוון חום טבעי ולא כתום (גם על גוון עור בהיר מאוד). החומר קל למריחה על הגוף ואינו מותיר כתמים, הריח נעים על הגוף והגוון מתייצב תוך כמה שעות על העור ונשאר עמיד למשך ימים. מומלץ ביותר.  

מחיר: 220-180 שקל.

להשיג במכוני השיזוף המורשים, מכוני יופי ומספרות בכל רחבי הארץ ובאתר.

 

 

L'oreal paris

מדובר באחד הקרמים הכי זולים בשוק, שבחודשים החמים נמכר ב-40-50% הנחה ברשתות הפארם. המרקם שלו אינו סמיך מדי, והוא נוח לשימוש על הגוף ועל הפנים. בנוסף הריח שלו נעים ולא חזק מדי. 

החיסרון העיקרי שלו הוא שהגוון אינו נשאר לאורך ימים על הגוף, אלא יורד יחסית מהר.

מחיר: 75 שקל.

 

 

 

פרפקט ברונזר של גרנייה

מי שצבר ניסיון בשימוש במוצרי שיזוף עצמי, כבר למד שהם נוטים לייבש את העור. הפתרון שמצאו בגרנייה לכך הוא תוספת של תחליב לחות, כך שהעור נשאר מלוחח ונעים.

התוספת הופכת את המרקם שלו לקצת סמיך, לכן חשוב להקפיד לעשות פילינג כמה ימים לפני השימוש ושהעור יהיה לח, וכך המריחה תהיה קלה.

מחיר: 150 שקל.

 

 

 

Red carpet koutour

ספריי שנוצר משיתוף פעולה של חברת OFRA בשילוב עם מאפרת הכוכבים בהוליווד, גואנה שלפי. אני מצאתי שעל עור שכבר עבר שיזוף קל, התכשיר מעניק אפקט זוהר ומראה בריא לגוף. לעומת זאת, על עור בגוון בהיר, שלא נחשף לשמש, מתקבל צבע כתמתם שאינו נראה טבעי או מחמיא.

להשיג בבלעדיות באתר GUILTY

מחיר: 200 שקל.

 

 

 

LANCASTER MONACO

בלנקסטר החליטו להפוך את החיים שלנו לקצת יותר נוחים, והשנה הם השיקו קרם משזף שמיועד לשימוש בזמן המקלחת, כך שהוא גם חוסך זמן וגם בלגן. כמו כל מוצרי השיזוף העצמי של לנקסטר, גם תחליב זה מכיל DHA עשיר במלנין, ושימוש יומיומי בו מאפשר להשיג בהדרגה גוון שזוף זהוב וטבעי.

מחיר: 105 שקל.  

תגובות (0)
הוסף תגובה