גל גדות מרגשת מיליוני נשים עם תמונה שחושפת את האמת על אימהות

פעמיים כי טוב: גל גדות, היפה בנשים, כיכבה בסוף השבוע ברשתות החברתיות בגלל שני פוסטים שונים שהפכו לוויראליים.

עוד באון לייף :

את הראשון העלה דווקא בעלה, ירון ורסנו, שבחר ללבוש את החולצה המפרגנת הזו, שמתגאה – ובצדק – באשתו הסופר וומנית.

אמנם מדובר בפוסט מחמם לב, שמיד מוציא מאתנו הנחה של "אוי, איזה חמודים", אבל דווקא הפוסט שהעלתה גברת גדות לפני כמה שעות, הוא זה שמצליח להראות עד כמה הבחורה הזו באמת מעוררת השראה ובעלת עוצמות.

בהתאם למעמדה ככוכבת ההוליוודית הכי מדוברת כעת, גדות מצטלמת בימים אלו בעיקר עם איפור מלא, שיער מוקפד ושמלות מעצבים. לא צריך להיות אסטרטג גדול כדי להבין שכרגע היא צריכה לנצל את המומנטום, ולשווק את עצמה ככוכבת על, שמסוגלת לשאת על כתפיה לא רק סרטי אקשן, אלא גם סרטים "רציניים" יותר. היא צריכה להציג לעולם עד כמה היא זוהרת ומורמת מהעם, כדי למתג את עצמה כסלבריטאית מדרגה א'. למרות זאת, היא בחרה שלא להשתתף במשחק הצבוע של הוליווד, ובמקום זאת דווקא להראות את הצד הפחות זוהר של חייה, זה שכולל שתי בנות, כשאחת מהן בת פחות משלושה חודשים.

גדות העלתה תמונה שלה, ללא איפור וריטושים, עם העיניים הנפוחות והשקיות השחרות שמתחתן. אמנם היא עדיין יפה בצורה בלתי רגילה, אבל פתאום היא נראית קצת יותר אנושית וקצת יותר קרובה למיליוני האימהות העייפות בעולם.

לצד התמונה הוסיפה גדות "לילות ללא שינה. תינוקת בת 3 חודשים שסובלת מקוליק (גזים אצל תינוקות – א.מ) והשכמה מוקדמת על ידי הבת בת ה-5. הלכתי לגינה לנשום קצת אוויר עם הקפה ועכשיו צופה עם הבת שלי ב'חתול תעלול'. זה תמיד מדהים אותי איך הדברים הכי פשוטים הם גם הדברים שהכי משמחים אותנו".

כמו תמיד אצל גדות, הכנות והפשטות הצליחו לרגש ולהגיע למאות אלפי העוקבים שלה, שבין השאר כתבו לה "את לא רק וונדר וומן, את גם וונדר מאם". נשים רבות שיתפו אותה בתחושות שהיו להן כשהיו אימהות טריות וסבלו מתשישות, ורבות הודו לה על החשיפה האישית של הקושי לתפקד כאמא וכבעלת קריירה בו זמנית. וכנראה שאחרי כל הראיונות המוצלחים בתוכניות הטלוויזיה, וכל המחוות של הסלבס דוגמת אופרה ווינפרי, דווקא הדברים הקטנים האלו מעלים בנו גאווה כלפי הנציגה שלנו בניכר, משום שהיא לרגע לא שוכחת מי היא ואיך לנצל את הכוח שהיא קיבלה מהפרסום על מנת לקדם לא רק את עצמה – אלא גם את העקרונות שחשובים לה, ולעוד רבים אחרים בארץ ובעולם.

אביטל מימוןאימהותגל גדותוונדר וומן