השאירה את ילדיה נעולים במכונית לוהטת כדי ללמד אותם לקח

סינתיה מרי רנדולף, בת 24 מוודרפורד, טקסס, חשודה בהריגת שני ילדיה, ג'ולייט בת השנתיים וקוונו בן 16 החודשים, לאחר שהשאירה אותם במכונית רותחת. הטקסנית אמרה לחוקרים כי השאירה את הילדים באוטו באופן מכוון, כדי "ללמד אותם לקח". שני הפעוטות נמצאו מתים במכונית ב-26.5, לאחר כמה שעות במכונית הנעולה בשמש.

 

עוד באון לייף:

 

האם הודתה אמש כי השאירה את הילדים במכונית לאחר שהשניים סירבו לצאת מהמכונית. לפי דיווח המשטרה המקומית, הנאשמת הודתה כי היא סגרה את דלת המכונית כדי ללמד את בתה ג'ולייט לקח, במחשבה שהילדה תוכל לצאת בעצמה עם אחיה כשיהיו מוכנים. היא עישנה מריחואנה, הלכה לנוח ונרדמה. כשהתעוררה כשעתיים-שלוש לאחר מכן, היא מצאה את שני ילדיה במכונית ללא הכרה. היא הודתה כי שברה את חלון המכונית כדי לגרום לתקרית להיראות כמו תאונה. באותו יום החום בוודרפורד עמד על 35.5 מעלות צלזיוס, ומות הילדים הוכרז חצי שעה אחרי שנודע לרשויות על המקרה.

 

השאירה את ילדיה למות במכונית רותחת. צילום: משרד השריף במשטרת מחוז קאונטי, טקסס

 

רנדולף שינתה את גרסותיה לסיפור המזעזע מספר פעמים עד שלבסוף אמש חשפה את האמת המלאה. בתחילה, היא סיפרה לחוקרים שהיא שהתה בביתה הכפרי, קיפלה כביסה וצפתה בטלוויזיה בשעה בה ילדיה שיחקו במרפסת האחורית.

 

בגרסתה הראשונית היא סיפרה שכשגילתה שכבר לא היו במרפסת, היא חיפשה אותם ומצאה אותם נעולים במכונית כחצי שעה לאחר מכן, ללא הכרה. רנדולף טענה ששברה את החלון כדי לנסות להיכנס למכונית ולחלץ אותם ממנה, ואז התקשרה לרשויות. במקור, היא טענה כי הילדים לא שהו במכונית יותר משעה. כל זה התגלה כשקר.

 

כעת, רנדולף מואשמת בעבירה בדרגת חומרה שנייה בגרימת פגיעה בילדים, עבירה שעונשה בטקסס יכול להגיע לעונש מאסר של בין שנתיים לעשרים שנה. אולם עם גילוי הממצאים החדשים, וכיוון שהגדרת דרגת חומרה 2 מצביעה על כך שהפשע נעשה ללא כוונה תחילה, יתכן שבית המשפט יחליט להאשים את רנדולף כעת בגרימת פגיעה בילדים מדרגה ראשונה, עבירה שעונשה הוא בין 5-99 שנות מאסר. 

תגובות (0)
הוסף תגובה