חשפנים מביכים אותך? קחי משרת

כמו הרבה בנות בגילה ובמצבה, גם דלאל קהאג'ה, ילדה טובה כווית, נסעה ללמוד בארצות הברית והיתה אמורה לחזור מיד עם סיום הלימודים כדי להתחתן ולהקים בית. אלא שאז היא החליטה לצאת בניגוד למוסכמות, להישאר בארה"ב ולעבוד בחברת פרסום. בהתאם לאורח החיים האמריקאי שהיא סיגלה לעצמה, ערב אחד דלאל מצאה את עצמה במסיבת רווקות של חברה, עם חשפן לבוש תחתונים שמנענע את איבר מינו מול פרצופה ההמום/נגעל של חברתה. זה היה הרגע שבו נולד המיזם שלה ושל חברותיה: השכרת גברים משרתים.

 

עוד באון לייף: 

 

דלאל וחברותיה הבינו שמרבית הבנות במעמדן ובמצבן ממש לא מעוניינות בגבר שירקוד מולן ריקודים סליזיים בלבוש מינימלי, ומה שהן באמת היו רוצות זה גבר שיעשה את כל מה שהן רוצות – החל מניקיון, דרך פתיחת בקבוקי שמפניה ועד לליווי בטיולים בחוץ.

דלאל הפכה את דירת החדר שלה בסן פרנסיסקו למשרד, שממנו הקימה את manservants. שנה מאוחר יותר עלה לאוויר האתר המושקע של החברה, והחדשות אודות הגברים-משרתים התחילו להתפשט, עד שדלאל נאלצה לעזוב את עבודה ולהתמקד רק בזה.

 

 

בטור שכתבה ל-refinery29, סיפרה שבתחילת הדרך היו להן לא מעט מכשולים, "אבל התמדנו בשל תחושת השליחות שהיתה לנו. ידענו שאנחנו נותנות לנשים את השירות שהן באמת רוצות, ולא מה שגברים חשבו שהן רוצות. למשל, אישה אחת רצתה שהגבר יסחוב לה שימשיה בזמן שהיא הלכה ברחוב. אישה אחרת רצתה לחוות את ההרמה המפורסמת מתוך 'ריקוד מושחת' (היא הרגישה כל כך מועצמת מהחוויה – שלה היא קוראת 'גבר מרים את התשוקות שלך' – עד שאחר כך היא ביקשה לשחזר אותה גם יחד עם בן הזוג שלה). יותר מכל הקליינטיות שלנו רוצות להרגיש מיוחדות, הן רוצות לגרום לחברות שלהן להרגיש מיוחדות".

 

דלאל מספרת שהן קשובות ללקוחות שלהן ולכן הן גם בנו עבורן מאגר של פנטזיות לא מיניות – כי הכל מותר, כל עוד לא מדובר בבקשות מיניות. הגברים שאפשר להשכיר ב-manservants נבחרו בקפידה ועברו אימונים מיוחדים. כמובן שכולם נאים ומצודדים ובעלי כישורים שונים, כך שאם למשל תרצי גבר שיארח איתך מסיבה, או דווקא כזה שיקשיב לך כשאת בוכה לו על הלב השבור שלך, את תמצאי אותו בקלות. שעתיים של גבר שיספק לך את חבילת השירותים הרגילה (הגשה של אוכל ומשקאות וצילום תמונות) יעלו לך 275 דולר. על כל שירות נוסף, כמו שירה או דיבור במבטא, תשלמי אקסטרה.

 

 

דלאל צודקת – מרבית הנשים באמת לא מוצאות הנאה בגבר זר שנמרח עליהן. אבל לא בטוח שמרבית הנשים ימצאו הנאה מגבר זר שיקשיב להן בזמן שהן יורדות על האקס או מגבר שהולך איתן לטיול ראווה בשכונה. מה גם שהדו-פרצופיות חוגגת במיזם הזה: דלאל נבוכה מחשפן, אבל מצד שני אין לה שום בעיה לרכב על גבר סתם בשביל הכיף, או לשבת בנוחות על הספה ולצפות בו מבצע כפיפות בטן (כפי שנראה בסרטון התדמית של החברה). היא גם טוענת שהיא מספקת לנשים את מה שהן באמת רוצות ולא מה שגברים חושבים שהן רוצות, אבל משתמשת בקלישאות הכי חבוטות והכי מופרכות כדי לקדם את העסק שלה, אלו שטוענות שכל  מה שאישה צריכה כדי לצאת מהדיכאון (שבמהלכו היא – לא עלינו – אוכלת פחמימות במיטה) זה גבר נאה שיכרכר סביבה.

 

בין אם הוא רוקד, ובין אם הוא מחזיק שימשיה, עדיין מדובר באקטים משפילים, וההנחה שנשים – או גברים – צריכות להשפיל אחרים כדי להרגיש טוב עם עצמן, היא עדיין הנחה בעייתית, שבאופן אישי אני לא מוצאת אותה מעצימה. את התעצומות שלי אני אמצא בעצמי, ולא בדרך שמשפילה אחרים. 

תגובות (0)
הוסף תגובה